Slavnostní zakončení turnaje městské ligy v in-line hokeji se konalo v pátek 29. července od 18 hodin. Po exhibici, bohaté na góly došlo na slavnostní předání pohárů a medailí. Městská in-line liga se hrála od dubna do července s přestávkou v květnu po dobu konání florbalového festivalu FBK Orlicko-Třebovsko. Do 2. ročníku turnaje se přihlásilo 7 týmů, z nich jeden tým (CZ LOKO) v průběhu soutěže  odstoupil pro nedostatek hráčů.  Loňský první ročník  soutěže vyhrál PANDA tým, druzí byli Krajánci z Ústí n.O. a třetí IHC Česká Třebová.  Loni se prvního ročníku ILHL zúčastnilo devět týmů, letos jen sedm, a dohrálo jich šest.

2. místo Banditi                                                                             3. místo Krajánci - Svitap

4. místo   HEAT-TECH                                                                                         6. místo IHC Česká Třebová

Vyhodnocení jednotlivců bylo provedeno na základě dosažených statistik soutěže

Nejlepší střelec: Váně Miroslav - tým IHC Lokomotiva Č 52 gólů
  2. Krejza Jan 51 gólů, 3. Dvořák Ondřej 45 gólů

Nejlepš asistent: Luňák Filip – tým IHC Slavoj Choceň43 asistencí
2. Šec Šěpán 28 asistencí,  3. Váně Miroslav, Večeř Filip oba 27 asistencí)

Nejproduktivněší hráč Váně Miroslav – tým IHC Lokomotiva Č 79 body
2. Krejza Jan 74 body,  3. Dvořák Ondřej, Vích Aleš oba 70 bodů)

Nejproduktivnější hráč a nejlepší střelec v jedné osobě - Váně (IHC) šel pro pohár dvakrát

Nejlepší brankář a nejlepší asistent turnaje - tituly, poháry a šumivý nápoje pro hráče Slavoje Choceň
Fotografie ze závěrečné exhibice vítězného týmu a výběru ostatních týmů turnaje. Výběr hrál v resech IHC Česká Třebová. Hrálo se na 4 x 12 minut. Utkání vyhrál výběr turnaje v poměru 10 : 7. Rozhodčí Zdeněk Řehák.