Hokejbalová sezóna zahájena

TJ Lokomotiva Česká Třebová - HBC Nové Strašecí 0:3 (0:1, 0:0, 0:2)

Hodnocení zápasu Michal Broulík, hrající trenér TJ Lokomotiva Česká Třebová:
"Do zápasu jsme vstoupili dobře, ale naše snažení bylo ve čtvrté minutě trochu otupeno brankou hostí. Ve zbytku první části jsme si vytvořili několik slibných příležitostí ke skórování, zvonila i branková konstrukce. Druhá třetina nám přihrála sérii přesilovek, které jsme nehráli vůbec špatně, ale ani jedna ze střel neskončila za zády hostujícího Lišky. Další z řady vyložených šancí jsme měli na začátku posledního dějství, ale brankář Strašecí čaroval a podržel svůj tým ve vedení. Nedáš - dostaneš. Po ubráněném oslabení jsme dostali druhou branku, když ještě ne úplně zformovanou obranu překonal luxusní přihrávkou Falař a naservíroval tím míček svému spoluhráči do odkryté klece. Poslední branka se už moc hodnotit nedá, protože času na změnu skóre bylo málo, takže jsme veškeré síly vrhli do útoku. Výsledek vypadá jednoznačně, ale nebyli jsme horším týmem, hosty jsme přestříleli, ale na dobře chytajícího golmana hostí jsme si nepřišli. Nic se neděje, jede se dál."

Sestava ČT: Ehrenberger (Sterenčák) - Dobrovský,  Švec Š., Macků, Tlapák, Procházka, Jirmásek, Zeman L., Jelínek, Furik, Válek, Hudec, Kvasnička, Tomeš, Hynek, Broulík, Doubrava, Stloukal, Řehák

Sestava HBC Nové Strašecí: Liška (Dvořák) - Duchoň T., Douša, Lev, Samšuk, Dundr, Čadek, Kmeť, Zeman, Brada, Čížek, Husák, Falař, Duchoň O.
Branky: 3:11 Duchoň O. (Falař, Husák), 38:29 Duchoň T. (Falař), 44:13 Duchoň O. (PP)
Střely: 23:11  Vyloučení 6:9  Využití 0:1  V oslabení: 0:0