TJ Lokomotiva Česká Třebová – SK Horácká Slávia Třebíč  0:10 (0:3, 0:4, 0:3)
Sestava: Prokop (25´ Machatý) - Verner, Hernych, Koutecký, Novotný - Hájek, Hlavatý, Hošpes, Procházka, Hrčka, Leschinger, Borovička, Ruda, Bartoš, Jansa
Vyloučení: 3:3, Využití: 0:1
 HHK Velké Meziříčí - TJ Lokomotiva Česká Třebová 12:1 (4:1, 4:0, 4:0)
Sestava: Machatý, Prokop - Hernych, Koutecký, Hájek, Novotný, Procházka, Švub, Leschinger, Hošpes, Stolín, Hlavatý
Ve víkendových zápasech se starším dorostencům vůbec nevedlo. Mužstvo decimují zranění či neúčast některých klíčových hráčů v utkáních. Zároveň nám dělá problémy hra v obranném pásmu, kde trestuhodně přicházíme o kotouče a soupeře doslova vybízíme ke skórování.  V sobotu 14.10. ve  20:00 h. přivítáme doma Skuteč.

5. a 6. kolo - 7. a 8. 10. 2017
HC Slovan Moravská Třebová - TJ Loko Česká Třebová 4:4 (2:2, 2:1, 0:1)
Sestava: Babka - Klacl, Slezák, Brand, Kovář, Havránek, Rohal, Šimuna, Mach V., Jansa, Jiruf, Čečotka, Švub, Ondruš
Vyloučení: 4:9, Využití: 2:0
TJ Loko Česká Třebová - HC Spartak Polička 14:0 (3:0, 7:0, 4:0)
Sestava: Ondruš - Klacl, Slezák, Brand, Kovář, Havránek, Mrkvička, Rohal, Šimuna, Mach, Jansa, Čečotka, Švub, Sirový, Babka, Zahálka
Vyloučení: 2:4, Využití: 1:0
Dvě utkání o víkendu sehráli i naši mladší žáci. Nejdříve v Moravské Třebové ve vyrovnaném utkání vybojovali bod za remízu. Domácí byli o malinko lépe pohybově zdatnější, ale my zase naopak měli více brankových příležitostí.
V neděli to naopak proti Poličce byla naše jednoznačná záležitost a hostům jsme nadělili 14 branek.
V sobotu 14.10. ve 14:30 se hraje v Hlinsku.

Liga starších žáků

HC Slovan Moravská Třebová - TJ Loko Česká Třebová 3:2 (0:1, 2:0, 1:1)
Sestava: Kalousek - Novotný J., Kubíček, Rudová, Verner, Lepša, Pachl, Šoulák, Fiala, Novák, Novotný A., Kukla, Telecký, Matýs, Doleček
Branky: 19:15 Novotný A. (Fiala, Pachl), 40:17 Novotný A.
Vyloučení: 8:7 navíc domácí OT + OK a hosté 2 x OT
Využití: 0:1, V oslabení: 1:0
TJ Loko Česká Třebová - HC Skuteč 8:4 (1:1, 3:2, 4:1)
Sestava: Kalousek - Lepša, Verner, Čečotková, Rudová, Jansa, Kerschbaum - Pachl, Šoulák, Fiala, Kukla, Novotný A., Novák, Mach, Langer, Telecký
Branky: 12:02 Novotný A. (Novák), 28:50 Novotný A. (Novák), 30:22 Lepša (Verner), 39:25 Kukla (Novák), 43:23 Fiala (Pachl), 48:01 Kukla (Novák), 58:43 Pachl (Fiala), 59:47 Novák (Novotný A.)
Vyloučení: 1:0,  V oslabení: 1:0

Stejně jako mladší žáci i starší sehráli dvě utkání. Nejdříve v sobotu bojovali o body v Moravské Třebové. Utkání bylo vyrovnané s remízovým průběhem. Když jsme začínali ve třetí třetině mít trochu více ze hry, nechali jsme se trochu rozhodit nepřesnými výroky sudího. Tím se hra rozkouskovala a my hráli více v oslabení. Gól jsme sice neinkasovali, ale domácí se dokázali zmobilizovat a vstřelit vítěznou branku. Je to škoda, neboť to minimálně na bod bylo. V neděli k nám zajížděla Skuteč, utkání mělo po dvě třetiny brankově i herně vyrovnaný průběh, když zejména naše třetí formace za soupeřem zaostávala. Ve třetí třetině však již hosté přestali fyzicky stačit a my 4 góly utkání rozhodli.

V sobotu 14.10. v 16:30 se hraje v Hlinsku.