TJ LOKOMOTIVA HLÁSÍ

Liga mladších žáků

7. kolo - 14.10.2017
HC Hlinsko - TJ Lokomotiva Česká Třebová 1:7 (0:0, 1:1, 0:6)
Sestava: Ondruš, Babka - Klacl, Slezák, Brand, Kovář, Havránek, Mrkvička, Rohal, Mach, Jansa, Jiruf, Čečotka, Švub, Kašpar
Vyloučení: 6:8, Využití: 1:2
  Mladší žáci nastoupili k utkání v Hlinsku a v prvních dvou třetinách bylo utkání vyrovnané. Zlom nastal až ve třetí třetině, když se naši hráči prosadili a zápas rozhodli ve svůj prospěch.

Liga starších žáků

HC Hlinsko - TJ Lokomotiva Česká Třebová 7:2 (1:0, 1:1, 5:1)
Sestava: Kalousek - Novotný J., Kubíček, Jansa, Kerschbaum, Pachl, Šoulák, Fiala, Novák, Matýs, Kukla,Doleček, Novotný A., Telecký,
Branky: 25:11 Matýs (Kukla), 59:56 Šoulák
Vyloučení: 1:2
 Starší žáci bohužel z Hlinska přijeli s prázdnou. Soupeř nás přehrál a zejména ve 3.třetině se výrazněji brankově prosadil.

4. kolo - 15.10.2017
TJ Lokomotiva Česká Třebová - HC Spartak Polička 7:2 (3:0, 3:0, 1:2)
Sestava: Kaplan - Pojezný, Koutecký, Havránek, Novotný - Stolín, Hošpes, Kolář, Palán, Hrčka, Švub, Matýs,
Branky: 8:28 Stolín (Palán), 14:45 Hošpes (Koutecký), 19:50 Hrčka (Stolín), 21:25 Švub (Stolín), 22:58 Kolář (Hošpes, Hrčka), 29:28 Stolín (Matýs, Hošpes), 46:01 Koutecký (Švub)
Vyloučení: 8:9 navíc hosté 10 min., Využití: 1:0
Na domácím ledě jsme neponechali nic náhodě a na hosty jsme vyrukovali s velmi aktivním hrou a napadáním. Tím jsme eliminovali hru soupeře a dokázali se prosadit i brankově. Stejný způsob hry jsme praktikovali po celé utkání. Soupeř se vsítil dvě branky až ve 3.třetině. Zasloužené vítězství naších mladších dorostenců

3. kolo - 13.10.2017
HC Slovan Moravská Třebová - TJ Lokomotiva Česká Třebová 3:4 SN (3:1, 0:0, 0:2 - 0:1)
Sestava: Kaplan - Pojezný, Koutecký, Havránek, Novotný - Bečka, Hošpes, Kolář, Palán, Hrčka, Švub, Matýs, Viktorin, Ruda
Branky: 16:32 Bečka (Matýs), 51:52 Švub (Bečka), 58:26 Švub (Viktorin), - rozhodující nájezd Švub
Vyloučení: 3:5, Využití: 0:1
V Moravské Třebové se hrálo vyrovnané utkání. Domácí nás trochu zaskočili v první třetině aktivitou a hlavně dvěma góly v úvodu utkání. Poté jsme sice snížili, ale vzápětí opět inkasovali po třetí. Ve druhé části byla hra vyrovnaná a třetí část nás domácí chvílemi dostali pod tlak, ale odolali jsme. Poté Švub nejdříve zaskočil domácího brankáře z poza branky a minutu a půl před koncem stejný hráč vyrovnal na 3:3. Stav jsme i přes následné oslabení ubránili. Tak o vítězi rozhodovaly až samostatné nájezdy. Za nás skóroval Bečka a Švub. Domácí skórovali pouze 1x. Tak bod navíc připadl našemu týmu.