Mládežnický hokejový oddíl hlásí - výsledky z víkendu 21. a 22. října

Liga mladších žáků

7. a 8. kolo – 21. a 22.10.2017
TJ Lokomotiva Česká Třebová - HC Spartak Choceň 2:6 (1:1, 1:3, 0:2)
Sestava: Ondruš, Babka - Slezák, Brand, Kovář, Havránek, Mrkvička, Rohal, Šimuna, Mach, Jansa, Čečotka, Švub, Kašpar, Jebousek
Vyloučení: 3:2, Využití: 0:1

HC Dynamo Pardubice - TJ Lokomotiva Česká Třebová 6:2 (3:1, 1:1, 2:0)
Sestava: Ondruš - Klacl, Slezák, Brand, Kovář, Havránek, Mrkvička, Rohal, Mach, Jansa, Jiruf, Čečotka, Švub, Kašpar, Zahálka, Babka
Mladší žáci odehráli o víkendu dvě kola, bohužel jsme narazili na bruslařsky vyspělejší soupeře a obě utkání prohráli.

7.a 8. kolo – 21. a 22.10.2017

TJ Lokomotiva Česká Třebová - HC Spartak Choceň 5:10 (0:1, 3:6, 2:3)

Sestava: Kalousek - Lepša, Fiala, Novotný J. Rudová - Pachl, Matýs, Šoulák, Kukla, Novotný A., Novák, Telecký, Langer, Kubíček

Branky: 23:18 Matýs (Šoulák, Pachl), 34:04 Šoulák (Matýs), 37:53 Kukla (Matýs), 44:37 Matýs (Kukla), 57:18 Novotný A. (Kukla)

Vyloučení: 5:3, Využití: 0:1

HC Dynamo Pardubice - TJ Lokomotiva Česká Třebová 7:4 (6:0, 0:2, 1:2)

Sestava: Kalousek - Lepša, Novotný J., Rudová, Kerschbaum, Jansa - Pachl, Šoulák, Fiala, Kukla, Novotný A., Novák, Telecký, Čečotková, Kubíček

Branky: Pachl (Šoulák), Fiala (Šoulák), Novák, Pachl (Šoulák)

Vyloučení: 3:3  Bez využití

Starší žáci stejně jako mladší na své soupeře o víkendu nestačili. V domácím utkání rozhodla katastrofální 2.třetina a v Pardubicích pak třetina první.

5. kolo - 22. 10. 2017

TJ Lanškroun - TJ Lokomotiva Česká Třebová 5:6 SN (2:1, 2:2, 1:2 - 0:1)

Sestava: Kaplan - Koutecký, Havránek, Novotný, Bečka - Stolín, Hošpes, Kolář, Palán, Hrčka, Švub, Matýs, Viktorin, Ruda, Pojezný

Branky: 0:27 Stolín (Havránek, Švub), 20:43 Švub (Stolín), 39:59 Novotný (Švub), 43:38 Koutecký, 53:24 Švub (Bečka) - rozhodující nájezd Švub

Vyloučení: 2:5 (+10 min.hosté), Využití: 1:0, Oslabení: 1:0 Diváků: 120

V Lanškrouně se hrálo o první místo ve skupině. Hokej to byl nahoru dolů a myslím, že se bylo na co koukat po celé utkání. Náš tým zaskočil domácí úvodní brankou v první minutě, ale domácí ve 3. minutě srovnali a poté šli v přesilovce ve 13. minutě do vedení. Domácí v této fázi hry byli aktivnější a častěji na kotouči. Po nástupu do druhé třetiny jsme po 43. sekundách po pěkné kombinaci srovnali na 2:2. Ve 29. minutě jsme měli výhodu přesilové hry, bohužel jsme ji odehráli naprosto katastrofálně a domácí při oslabení šli do vedení 3:2. Poté jsme se snažili opět o vyrovnání, bohužel to byli opět domácí, kteří ve 38. minutě využili naší ztráty kotouče po nepodařené útočné akci a zvýšili na 4:2. My jsme měli v závěru třetiny neskutečné štěstí, když se sirénou zapadl do sítě domácího brankáře Novotným nastřelený puk. Ve třetí třetině jsme přerovnali sestavu a již ve 44. minutě znovu vyrovnali stav. Jenže v 50. minutě po ubráněném oslabení domácí střelou od modré šli opět do vedení. My jsme vrhli všechny síly do útoku a v 54. minutě opět srovnali. Pak jsme to byli my, kdo domácí přehrával, ale branka nepadla i v závěrečné přesilovce, kterou jsme hráli. Tak o vítězi rozhodovaly až samostatné nájezdy. Za nás skóroval Švub a Hrčka. Náš brankář naopak vychytal 4 nájezdy, tak bod navíc připadl našemu týmu. Příští víkend zahajujeme odvety. V pátek zajíždíme do Litomyšle a v neděli doma přivítáme Chotěboř.