KADETKY SOKOLA II ODCESTOVALY DO NOVÉHO VESELÍ
S POČETNÝM FANOUŠKOVEM

K prvnímu venkovnímu zápasu v 1. lize kadetek jsme odjeli v sobotu 21.10.2017 ráno speciálně vypraveným autobusem. Posádku tvořili kromě hráček a trenérů i rodiče, prarodiče, sourozenci a spolužáci, zkráceně Fanouškov :-) Tušili jsme, že zápas u soupeřek, které prozatím prohrály jen jedno utkání nebude jednoduchý. Vybaveni bubnem, F-tričky a bojovnou náladou jsme po necelých dvou hodinách dorazili na místo. Po vstupu do haly, kde se právě dohrával zápas juniorek, jsme napočítali několik desítek domácích diváků. O parádní atmosféru bylo tedy postaráno :-)
TJ Sokol Nové Veselí - TJ Sokol Česká Třebová II     3 : 0 (24,20,22)
Bohužel, vybíráme si nováčkovskou daň. Soupeřky hrají na maximum, i přesto se nám podaří v polovině prvního setu odskočit na stav 10:14. Soupeřky se opřely do servisu, dotahují a my v koncovce setu děláme laciné chyby. Prohraný první set máme v hlavách po celý zbytek prvního zápasu. Nedokážeme se bodově dostat nad soupeřky. I přes prohru to byl ale pohledný a bojovný volejbal.
TJ Sokol Nové Veselí - TJ Sokol Česká Třebová II     0 : 3 (-19,-21,-23)
Po dvouhodinové pauze nastupujeme k druhému utkání. Třebovačky se nechtěly nechat před Fanouškovem zahanbit. Zvýšily razanci a odstranily chyby, které nás potápěly v prvním utkání. V infarktové koncovce třetího setu, kdy míč snad pětkrát přelétával ze strany na stranu, nakonec naše kapitánka razantně zaútočila a položila pětadvacátý bod. Takový výbuch emocí jsem snad ještě nezažil. (No, vlastně párkrát už jo... )  :-)
Děkujeme Fanouškovu za perfektní podporu!
Hráčky: Lucka Farago, Sára Horská, Barbora a Veronika Koubová, Natka Kubátová, Martina Kubištová, Klára Melicherová, Adéla Říhová, Šárka Šimková, Vendy Vomáčková Trenéři: J a J Koubovi  Foto: JK