VOLEJBALOVÉ VÝSLEDKY SOKOLA ČESKÁ TŘEBOVÁ

VOLEJBAL ŽENY 2.LIGA Č.TŘEBOVÁ-H. BROD

Českotřebovské volejbalistky v sobotu 7. 10. 2017 přivítaly na domácí půdě družstvo žen z Havlíčkova Brodu.
První utkání bylo jako na houpačce, převaha se v každém setu přelévala ze strany na stranu. Nakonec se domácímu týmu podařilo tento napínavý zápas dotáhnout do vítězného konce tím nejtěsnějším možným rozdílem – 15:13 v rozhodujícím 5. setu.
Do druhého zápasu se nastoupilo ve změněné sestavě, s chutí vyhrát a bez takových nervů, jako v zápase prvním J. Po vyhrané koncovce první sady, opět přišlo zaváhání domácích hráček a druhý set prohráváme tříbodovým rozdílem. Zbytek zápasu už je poté v režii domácích a vítězíme 3:1. Po dvou kolech odehraných doma, se Třebovačky nacházejí na 3. místě tabulky II. ligy a k dalšímu utkání se vypraví do Prahy na palubovku Střešovic.  Příští domácí utkání se uskuteční 28. 10.  s nováčkem soutěže z Liberce.
Sestava: Marie Divišová, Radka Kubová, Iva Horáková, Lenka Gottwaldová, Hana Karanská,
             Pavla Trávníčková, Martina Šemberová, Barbora Mikulecká, Pavlína Tomanová.
Výsledky:
            Česká Třebová – Havlíčkův Brod 3:2 (-22,17,-23,13,13)
            Česká Třebová – Havlíčkův Brod 3:1 (22,-22,15,18)

Poznámka: Ve Střešovicích zvítězila 14. října českotřebovská děvčata 2x 3 : 1 a postoupila na druhé místo v tabulce)

7. 10. 2017 VOLEJBAL JUNIORŮ  Č. TŘEBOVÁ-SVITAVY

Dne 7. 10. 2017 odehráli junioři další kolo 1. ligy v domácím prostředí se Svitavami. Do prvního zápasu nastoupilo domácí družstvo trochu rozpačitě, ale brzy kluci zjistili, že se soupeřem dokáží držet krok a tak byl první set celkem vyrovnaný. Soupeři se však sérii kvalitního podání podařilo odskočit a tím rozhodl o dalším průběhu prvního setu. Další dva sety kluci hledali odvahu vzdorovat soupeři a nebojovným výkonem soupeři umožnili jednoduchou výhru.
Do druhého zápasu nastoupila stejná sestava našeho družstva jako v prvním setu prvního zápasu. Řekli jsme si s hráči, že hra v prvním zápasu byla špatná a že neodpovídala kvalitě našeho družstva a kluci začali bojovat a hra byla vyrovnaná. Soupeř poslal do druhého zápasu lavičku a i to přispělo k vyrovnanému průběhu prvního, ale hlavně druhého setu, kdy soupeř zvítězil hlavně díky našim chybám. Do třetího setu soupeř vrátil do sestavy hlavního smečaře, ale naše družstvo bojovalo  a soupeř stále dotahoval. Naše družstvo hrálo bojovně a odvážně a soupeř postupně vrátil všechny hráče základní sestavy. Nakonec o výsledku setu rozhodovala koncovka, kterou jsme nedokázali dohrát do vítězného konce. Nepodařilo se vybrat 3  míče v poli a 3 x zaútočit z hlavního kůlu. Ale  byla to velká zkušenost. Za druhý zápas naše družstvo zaslouží pochvalu, nutno ale dodat, že kvalita byla na straně soupeře, který vyhrál oba zápasy zaslouženě.
Sokol Č. Třebová reprezentovali Hubáček, Kadlec, Pejchal, Šplíchal, Lukáš, Koudelný, Kostka, Jireček, Bělka, Kohoutek a Skřivánek. M. Kadlec

SK. C. DOLNÍ ÚJEZD - Č. TŘEBOVÁ

SOKOL DOLNÍ ÚJEZD – TJ SOKOL ČESKÁ TŘEBOVÁ  1:3  25:22, 23:25, 20:25, 17:25, čas 107 min.
 Dne 7. 10. 2017 odehrálo družstvo juniorek třetí a čtvrté kolo 1. ligy juniorek. Družstvo juniorek Újezdu známe již dlouho, je to náš tradiční soupeř. Přiznám se, že zde dívky nehrají zrovna rády. Tělocvična je díky tmavým dlaždicím a dřevěném roštu na stropě strašně „ponurá“, protože tmavá barva pohlcuje světlo. Dalším problémem je právě četné hraní s tímto soupeřem. V prvním zápase vítězíme 3:1.

SOKOL DOLNÍ ÚJEZD – TJ SOKOL ČESKÁ TŘEBOVÁ  0:3  9:25, 13:25, 13:25, čas 58  min.
Tento druhý zápas dokazuje skutečnou výkonnost družstva juniorek Sokola Česká Třebová. S nasazením a chutí hrát volejbal, soupeři nedávají vůbec žádnou šanci. Jednoznačné vítězství juniorek České Třebové 0:3

Pod vedením R. Hanzelky Sokol Č. Třebová reprezentovala: Šplíchalová, Pešková, Štefanová, Klimková, FoldynováBečičková, Hladílková.