Mládežnický hokejový oddíl TJ Lokomotiva hlásí

Liga mladších žáků

14. a 15. kolo - 17. a 18. 11. 2017

HC Spartak Polička - TJ Lokomotiva Česká Třebová  0:13 (0:4, 0:4, 0:5)

Sestava: Ondruš, Babka - Slezák, Brand, Kovář, Havránek, Mrkvička, Rohal, Šimuna, Mach, Jiruf, Čečotka, Švub, Palán, Jebousek

TJ Lokomotiva Česká Třebová - HC Hlinsko 7:3 (1:1, 1:1, 5:1)

Sestava: Ondruš - Klacl, Slezák, Brand, Kovář, Havránek, Mrkvička, Rohal, Šimuna, Mach, Jansa, Jiruf, Čečotka, Švub, Sirový, Zahálka Vyloučení: 3:2, Využití: 1:0

Mladší žáci tentokrát nezaváhali a své soupeře porazili. V Poličce jasná záležitost, doma pak rozhodla až výborná 3. Třetina.

Liga starších žáků

HC Skuteč - TJ Lokomotiva Česká Třebová 2:1 (0:0, 0:1, 2:0)

Sestava: Kalousek - Jansa Matěj, Verner, Rudová, Čečotková, Pachl, Šoulák, Doleček, Jansa Michal, Lepša, Kukla, Mach, Fiala, Langer Branky: Lepša (Kukla)  Vyloučení: 3:1, V oslabení: 1:0

TJ Lokomotiva Česká Třebová - HC Hlinsko 8:14 (6:4, 1:5, 1:5)

Sestava: Kalousek - Novotný J., Verner, Kerschbaum, Lepša, Pachl, Matýs, Fiala, Kukla, Šoulák, Novák, Telecký, Bartoš

Branky: 1:25 Matýs (Novotný J.), 3:35 Matýs (Kukla), 4:11 Telecký (Šoulák), 5:57 Kukla (Novák), 7:22 Kukla (Novák, Matýs), 12:27 Matýs (Novák), 36:00 Šoulák (Telecký), 43:00 Pachl (Novotný J.) Vyloučení: 1:0, Využití: 0:1

Starší žáci svá víkendová utkání nezvládli. V pátek trochu podcenili Skuteč, která si tak připsala 1. letošní výhru. Doma pak neuspěli proti Hlinsku, ač po 8 minutách vedli 5:0!!! Bohužel soupeř měl v poli jednoho výrazně lepšího hráče a to stačilo k otočení výsledku a poměrně jednoznačné prohře.

16. a 17. kolo - 17. a 18. 11. 2017

TJ Lokomotiva Česká Třebová - HHK Velké Meziříčí 2:1 (0:0, 1:0, 1:1)

Sestava: Machatý - Verner Jan, Hernych, Verner Tomáš, Hájek, Novotný, Hlavatý, Kolář, Procházka, Pirkl, Havránek, Leschinger, Ruda, Jansa

Branky: 20:20 Pirkl (Hájek, Verner J.), 58:24 Pirkl (Procházka)

Vyloučení: 3:3, Bez využití

HC Skuteč - TJ Lokomotiva Česká Třebová 4:2 (2:0, 2:2, 0:0)

Sestava: Prokop - Verner, Hendrych, Vemer, Hájek, Novotný, Stolín, Hlavatý, Procházka, Pirkl, Havránek, Švub, Leschinger, Jansa

Branky:20:33 Procházka, 38:46 Pirkl (Novotný)

Vyloučení: 5:8 (OT Hendrich a OT domácí Vařejčko) Využití: 1:0, Oslabení: 2:0

Starší dorost odehrál o víkendu dvě utkání. V sobotu jsme si po dobrém výkonu v celém utkání připsali druhou výhru v soutěži, tentokrát nad Velkým Meziříčím. V sobotu pak ve Skutči byl výkon trochu mdlý a houževnatý domácí tým si výhru nenechal uniknout. V sobotu 25.11. v 15:15 h. v posledním kole 1.části přivítáme Poličku.

8. kolo - 19. 11. 2017

TJ Lokomotiva Česká Třebová - HC Slovan Moravská Třebová 7:5 (3:0, 3:3, 1:2)

Sestava: Kaplan - Pojezný, Havránek, Novotný, Ruda, Stolín, Kolář, Palán, Matějka, Pachl, Švub, Jansa, Matýs, Ruda

Branky: 1:00 Švub, 8:47 Kolář (Stolín, Novotný), 18:49 Novotný, 23:06 Kolář (Stolín, Švub), 24:03 Švub (Stolín), 26:16 Stolín (Palán), 54:59 Stolín (Švub)

Vyloučení: 7:4, Využití: 1:0

Mladší dorost, ač oslaben o několik zraněných hráčů, neponechal nic náhodě a svého soupeře od začátku jasně přehrával a ve 27. minutě jsme vedli 6:1. Pak se trochu polevilo a soupeř se dostal do hry i díky několika chybám v předbrankovém prostoru. Hosté snížili na 6:5 a snažili se o vyrovnání. Uklidnění pak přišlo až se 7. brankou v 55. minutě. Jsme rádi, že jsme utkání dokázali dotáhnout k vítězství. A to i přes únavu ze značného víkendové vytížení několika hráčů. Do konce 1. části nám zbývají odehrát ještě dvě kola. Tento pátek hrajeme v Poličce a za týden doma s Lanškrounem.