Mládežnický oddíl TJ Lokomotiova hlásí

Liga mladších žáků

11. kolo - 4.11.2017

TJ Lokomotiva Česká Třebová - HC Litomyšl 7:0  (1:0, 1:0, 5:0)

Sestava: Ondruš - Klacl, Slezák, Brand, Kovář, Havránek, Mrkvička, Rohal, Šimuna, Mach, Jiruf, Čečotka, Švub, Babka, Palán, Jebousek  Vyloučení: 1:3, Využití: 1:0

Mladší žáci v tomto utkání potvrdili roli favorita a nejslabší tým soutěže jsme  přehráli, i když výrazně brankově se prosadili až v závěrečné třetině.

11. kolo – 4.11.2017
TJ Lokomotiva Česká Třebová - HC Litomyšl 12:2 (5:0, 5:2, 2:0)
Sestava: Kalousek - Čečotková, Rudová, Novotný J., Kerschbaum, Jansa, Kubíček - Pachl, Matýs, Šoulák, Kukla, Lepša, Novák, Telecký, Fiala, Bartoš
Branky: 13:02 Novák (Lepša), 14:17 Bartoš (Fiala), 15:18 Šoulák (Matýs, Pachl), 18:00 Fiala (Jansa), 19:48 Kukla (Novák, Novotný), 20:24 Šoulák (Rudová), 27:40 Lepša (Kukla), 29:04 Pachl (Matýs), 31:16 Matýs (Šoulák), 33:30 Kukla (Novák, Lepša), 52:58 Pachl (Matýs), 53:59 Novák (Lepša, Kukla)
Vyloučení: 2:0, Bez využití
 Starší žáci dnes proti slabšímu soupeři nezaváhali a hned v první třetině utkání rozhodli ve svůj prospěch. Odevzdaný soupeř se na výraznější odpor v průběhu utkání již nezmohl, tak bylo jen otázkou, kolik branek padne.

13. kolo - 4.11 2017

TJ Lokomotiva Česká Třebová - TJ Lanškroun 4:3 (1:0, 1:1, 2:2)

Sestava: Machatý - Verner J., Hernych, Verner T., Hájek, Novotný, Stolín, Hlavatý, Procházka, Pirkl, Švub, Leschinger, Bartoš, Jansa

Branky: 9:00 Hlavatý (Hernych, Bartoš), 25:44 Švub (Bartoš), 41:10 Švub (Hlavatý), 50:14 Pirkl (Procházka)

Vyloučení: 9: 5, hosté navíc 5+OK, Využití: 1:1 Diváků: 80

Starší dorost v sobotním duelu se sousedním Lanškrounem dokázal navázat na zlepšené výkony z posledních utkání a poprvé v letošní sezóně se radoval z bodového zisku. Napomohl tomu zřejmě i fakt, že se nám částečně začala vyprazdňovat marodka a tak jsme hráli i v početnější sestavě. V první třetině jsme byli aktivnějším týmem a v 9. minutě se ujali vedení, které jsme do přestávky uhájili. Hosté zřejmě trochu zaskočeni vývojem, byli pasivní i v úvodu druhé části, kdy jsme zvýšili náskok na 2:0. Bohužel jsme vzápětí nechali volného protihráče v před brankovém prostoru, který nezaváhal a snížil na 2:1. To hosty nabudilo ke zvýšené aktivitě, možná byli i v této fázi lepší, ale branku nevstřelili. Po vstupu do třetí části hry zvýšil střelou pod horní tyč Švub na 3:1, ale hosté po rychlém protiútoku a přečíslení snížili na 3:2. Pak jsme využili přesilovou hru, když zvyšoval Pirkl opět střelou pod horní tyč na 4:2. Jenže početní výhodu měl hned i soupeř, který ji využil ke snížení na 4:3. Poté si slabší chvilku vybral rozhodčí, když necitlivě vyloučil po střetu ve středním pásmu hráče hostí na 5+OK a k tomu ještě jednoho hráče za faul na 2 minuty. Hráli jsme tedy přesilovku 5 na 3, ale vzápětí byl na trestnou lavici vykázán i náš hráč za faul nefaul. V podobném duchu se pak utkání dohrávalo až do konce. Každopádně další branka už nepadla a my jsme uhájili cennou výhru 4:3.