VOLEJBALOVÉ VÝSLEDKY SOKOLA ČESKÁ TŘEBOVÁ 11. 11. - 12. 11. 2017.

TJ Sokol Geodézie Česká Třebová  –  TJ Bohemians Praha

V sobotu 11.11.2017 se třebovské volejbalistky střetly na domácí palubovce s týmem Bohemians. Pražské volejbalistky na nás ztrácely jen jedno vítězství, a tak jsme věděly, že to nebude lehký boj.
Potvrdilo se to hned v prvním setu, který dospěl až do velmi napínavé koncovky, která skončila dobře pro nás, a to poměrem 28:26. Průběh druhého setu byl opět velmi vyrovnaný, bohužel koncovku zvládly lépe hosté a vyrovnaly skóre  na 1:1 na sety. Zápas nebyl jednoznačný až do konce, ale podařilo se nám získat cenné 3 body za vítězství 3:1.
Do druhého zápasu nastoupily soupeřky vlažně a očekávaný druhý těžký boj se nekonal. Zatlačily jsme především servisem a získaly hladce další 3 body.
Tato cenná vítězství nás posunula na průběžné první místo tabulky.
Sestava: Divišová Marie, Gottwaldová Lenka, Horáková Iva, Karanská Hana, Kubová Radka, Šemberová Martina, Tomanová Pavlína, Trávníčková Pavla, Zabranská Lucie.
Výsledky:  Česká Třebová – Bohemians Praha 3:1 (26,-22,25,22)     Česká Třebová – Bohemians Praha 3:0 (11,18,14)

Za družstvo žen Divišová Marie

11. 11. 2017 VOLEJBAL JUNIORŮ  Č. TŘEBOVÁ II - Č. TŘEBOVÁ.

Dne 11. 11. 2017 odehráli junioři další kolo 1. ligy a to v domácím prostředí s družstvem Sokola Č. Třebová II.
Jednalo se o městské derby. Soupeř byl před tímto zápasem v tabulce na druhém místě a tak byla kvalita na straně soupeře. Začátek zápasu zastihl soupeře v křeči a tak se lehce ujímáme vedení 7:0. Soupeř však brzy srovnal a už vedení nepustil. Přestože výsledek je jednoznačný, hra byla vyrovnaná, avšak soupeř projevil zkušenost ze spousty odehraných těžkých zápasů, a zápas doved k vítězství.
Do druhého zápasu jsme prostřídali, tak aby se herní zatížení rozprostřelo mezi všechny hráče. První dva sety naše družstvo prohrálo výsledkově více než jasně, avšak hra nebyla špatná, ale soupeř nechyboval a tak body na naší straně naskakovaly jen při našem úspěšném útoku. Ve třetím setu kluci přidali k výkonu bojovnost, přestali chybovat a když přidali volejbalovou kvalitu, tak z toho byl vyhraný set, který si za předvedený výkon zasloužili. Soupeř však v posledním setu převzal opět otěže zápasu a zaslouženě zvítězil.
S předvedenou hrou jsem byl spokojen. Herní projev ve vítězném setu se musel přítomným divákům líbit.
Sokol Č. Třebová reprezentovali Kadlec, Pejchal, Šplíchal, Lukáš, Koudelný, Kostka, Jireček, Kohoutek, Bělka, Hubáček  a Skřivánek. M. KDLEC

MLADŠÍ ŽÁCI V POLIČCE.

V sobotu 11. 11. 2017 čekalo na mladší žáky 1. finálové kolo v Poličce. V B skupině byli našimi soupeři postupně týmy Poličky, Letohradu a Litomyšle.
A jak se nám dařilo? První zápas byl hodně nervózní a na obou stranách přinesl mnoho nepřesností. Rozhodlo až lepší soupeřovo podání.  Prohra 0:2. Druhý zápas proti Letohradu se dařilo nám, chybovali jsme méně než soupeř. Výhra 2:0. Poslední zápas proti Litomyšli pro nás nezačal vůbec dobře. Nedařilo se nám otočit hráče z podání, 0:11 bylo nelichotivé skóre, ale kluci se nevzdali a i přes prohru setu bojovali až do konce - 20:25. Druhý set si soupeř pohlídal. Naše druhá prohra.  V konečném součtu máme 2 prohry a 1 výhru. Kluci zaslouží pochvalu za bojovnost a příště budeme bojovat o 2 výhry.
Hráli: kapitán Svojanovský, Andrle, Homoláš, Kalousek, Kečkeš, Kráčmer, Kubíček, Vávra

Další kolo nás čeká 2. 12. 2017 a složení skupin je následující:
A skupina: pořadatel Rychnov nad Kněžnou: RK, VM, LA, LI
B skupina: pořadatel Polička: PO, ČT, SY, LET                                                   JR

PŘEHAZOVANÁ CHLAPCŮ ROZEHRÁNA.

Na neděli 12. 11. 2017 byla nalosovaná kvalifikace přehazované chlapců. V letošní sezóně je přihlášeno celkem 14 týmů a ty jsou rozděleny do 2 skupin po 7. Hraje se na čas (8 minut), a proto každý tým odehrál na turnaji 6 zápasů.
Naše kvalifikační skupina měla 2 domácí týmy a 5 týmů ze Svitav. A tým nastoupil ve složení Beran, Felgr, Sixta a Vávra. Náš starší tým bojoval, co jim síly stačily. V konečném součtu mají 5 výher a 1 prohru (SY A). A celkově?  Krásné 1. místo. Kluci super J
Za B tým nastoupili mladší kluci - Dašek, Halva, Klimek a Vebr. Kluci byli výborní a žádnému soupeři nedali body zadarmo. Z turnaje si odnáší 1 výhru a 5 proher, ale za mě velikou pochvalu. A celkově?  Moc pěkné 6. místo.
Za pomoc s organizací a během turnaje děkuji A. Felgrovi, J. Fišarovi a Bomberkám za pískání – Aničce, Barče, Natálce a Šárce. A veliké díky všem rodičům za fandění J