Výsledky mládežnického hokeje

Regionální liga mladšího dorostu – nadstavba

3. kolo nadstavba - 16. 12. 2017

TJ Lanškroun - TJ Loko Česká Třebová  5:4 (1:0, 2:3, 2:1)

Branky: 30:04 Stolín (Hošpes), 30:10 Bečka (Švub), 37:13 Stolín, 49:17 Švub (Novotný)
Vyloučení: 4:3, Bez využití, Oslabení:1:1

4. kolo nadstavba - 17. 12. 2017

TJ Loko Česká Třebová - SC Kolín 2:4 (1:3, 0:0, 1:1)

Sestava: Kaplan - Verner, Pojezný, Koutecký, Havránek, Novotný, Stolín, Hošpes, Bečka, Kolář, Palán, Švub, Matýs, Ruda
Branky: 7:23 Hošpes, 45:31 Švub (Bečka) Vyloučení: 2:1 Bez využití

Mladší dorost o víkendu sehrál další dvě utkání nadstavby Regionální ligy. Bohužel tato utkání tentokrát skončila dvěma prohrami.

Nejdříve jsme v sobotu odpoledne hráli v Lanškrouně. Ten jsme v základní části dvakrát porazili, ale jelikož se jedná vždy o derby, je utkání hodně vyhecované a nikdy se dopředu nedá určit výsledek. Tak to bylo i v sobotu.

Domácí hráči byli nabuzení a hnáni fanatickými rodiči, začali utkání ve vysokém tempu a jednoznačně měli navrch. Jenže vstřelili pouze jeden gól a několik šancí jim zmařil náš brankář. Po úvodním tlaku jsme se otřepali a dostali se i do slibných šancí, bohužel dvě tutové jsme zahodili. Ve druhé části hry, jsme se snažili o větší důraz, bohužel jsme hned v úvodu 2x inkasovali a již to bylo 3:0 pro domácí. Pravda je, že vedení domácí trochu uklidnilo a již nebyli tak aktivní. V 31. minutě jsme pak v rozmezí 6 vteřin vsítili dvě branky.

V tuto chvíli jsme byli na ledě jen my. A když v 37. minutě srovnal důrazný Stolín na 3:3, tak domácím trnuli a přivolávali přestávku. Bohužel jsme několik dalších tutovek zahodili. Domácí tak nakonec vysvobodila až ta siréna. Ve třetí třetině se již hra vyrovnala a jediný kdo tempu nestačil, byli oboustranně nepřesní rozhodčí. Hra se hodně kouskovala, což svědčilo více domácím.

Ti pak využili našeho zaváhání v obraně a šli do vedení 4:3, na to jsme v oslabení odpověděli Švubem a bylo zase 4:4. Pak jsme měli několik výborných šancí utkání rozhodnout. Bohužel však platilo pravidlo nedáš - dostaneš a domácí pak zblízka dorazili na 5:4.

V závěru byly další šance alespoň na srovnání, ale nic již do domácí sítě nepadlo. Škoda myslím si, že jsme zbytečně ztratili 3 body.

V neděli jsme pak doma hostili Kolín, tým který dlouhodobě hrál první ligu ml.dorostu. Lze očekávat, že bude hrát na špici soutěže. Svoji aktivní a kombinační hrou, kterou předváděl. V první třetině to dokazoval a nás jednoznačně přehrával. Rychle vedl 2:0, jenže pak snížil lehkým nahozením Hošpes, ale hosté ještě jednu branku přidali. Za stavu 1:3 se šlo do šatny. Ve druhé části jsme dovedli hru vyrovnat a hosty začali dokonce i přehrávat. Bohužel jsme to však nedovedli přetavit v góly. Jeden jsme dokonce i dali, ale špatně postavený sudí jej neviděl. Druhá část se tak hrála bez branek. Třetí část hry jsme byli v mírném tlaku. Ve 46. minutě snížil Švub na 2:3, pak jsme opět zahodili několik dobrých šancí. Hosté však taky několikrát zahrozili, aby pak v 54. minutě po přečíslení zvýšili na 4:2. Z našeho závěrečného tlaku vzešlo několik dalších šancí, ale bohužel opět bez vstřelené branky. Proto jsme nebrali body ani v neděli.Je to škoda, ale takový je sport a o víkendu se štěstěna přiklonila k našim soupeřům. K poslednímu letošnímu mistrovskému utkání zajíždíme v pátek do Hronova, kde své utkání hraje Mountfield HK „B“.