FBK Orlicko-Třebovsko hlásí:

ligový turnaj dorostenek v Dolní Doubrouči

V neděli 5.3. se dorostenky vydaly do Dolní Dobrouče pořádat jejich předposlední ligový turnaj. Utkaly se s týmem z Hradce Králové a Dobrého.  Do prvního zápasu proti Hradci Králové dorostenky nastoupily s odhodláním a velkou chutí vyhrát. První gól však vstřelila hráčka z Hradce Králové. Dorostenky si z toho nic nedělaly a do konce první třetiny dokázaly otočit skóre na 2:1 (góly: Čečotková a Fárníková). V druhé třetině dorostenky opět skórovaly na 3:1 (gól: Fárníková). Avšak ve třetí třetině hráčky z Hradce Králové dokázaly snížit na 3:2. Do konce zápasu se už skóre nezměnilo a naše dorostenky získaly zasloužené 3 body.
Do druhého utkání holky vstoupily trochu unavené z prvního zápasu s Hradcem Králové, ale stále s velkým odhodláním. V deváté minutě první třetiny obdržely gól, který ještě nic neznamenal. Bohužel ve druhé třetině obdržely další. Naše dorostenky se ale nevzdaly a v šesté minutě třetí třetiny zabraly a dokázaly snížit na 1:2 (gól: Jebousková), bohužel srovnat se jim nepodařilo. I tak to byl skvělý zápas a z domácího turnaje si odvezly 3 body. Velké díky patří pořadatelům, rodičům a všem divákům!
Sestava: Abigail Faltová, Daniela Blažková, Veronika Fárníková, Klára Jebousková, Milota Blažková, Katka Nádeníková , Lucie Rudová, Iva Čečotková, Radka Pavlásková Trenérka: Lucie Fárníková    (By Abigail Faltová)