VOLEJBALOVÉ VÝSLEDKY SOKOLA ČESKÁ TŘEBOVÁ 6. 5.  – 14. 5. 2017


7. 5. 2017 KP PCE KRAJE

VOLEJBALOVÉ PŘÍPRAVKY DÍVEK .

ČT A
V neděli 7. 5. 2017 se v Žichlínku odehrálo další kolo krajského přeboru přípravky dívek. Na zápas se odjíždělo ve složení: Zuzka Havránková, Šárka Zahrádková, Anička Klimešová a Ája Jiroušková. Tohoto kola, konkrétně skupiny D, se zúčastnilo celkem šest družstev. Děvčata odehrála pět zápasů na dva hrané sety. Jedinými přemožitelkami českotřebovských hráček bylo družstvo Žichlínku "A". Dále pak sehrály utkání s Poličkou "D" a "E" a Moravskou Třebovou vítězně, 2:0 na sety. S děvčaty ze Žichlínku "B" uhrály "plichtu" - 1:1 na sety. Tyto výsledky v konečném součtu znamenaly celkové krásné druhé místo :-)!Holky si zaslouží pochvalu za předvedený výkon a je radost vidět, jak se jejich výkony zlepšují :-)! Trenérské duo: Horáková Iva a Šemberová Martina
ČT B, ČT C, ČT D
V neděli 7. 5. 2017 v domácím prostředí ve sportovní hale Na Skále se odehrálo další kolo KP přípravek děvčat.  Ve skupině F nastoupila naše nejmladší děvčata za Č.T. „C“ a „D“ a děvčata starší za ČT B.   Č.T. „B“ byla v režii starších děvčat.Sestava: Štanglerová, Řeháková, Beranová, Nováková -1.místo
Sestava:
Č.T. „C“ – Adamová, Kovářová, Peterková, Řehořová – 6.místo
Č.T.“D“ – Dvořáková, Charouzová, Očenášová, Šindelářová – 4.místo
 Zpočátku byla naše hra plná nepřesností a chybování, což je u začátečníků jakým si nepsaným pravidlem. Od druhého utkání se děvčata vylepšila především v přihrávce a hra se začala podobat volejbalu.  Musím děvčata pochválit za pěkný výkon. Hra nepostrádala bojovného ducha a byla plná „neočekávaných zákroků“ s cílem vybojovat vítězství.  V tomto kole trojkového volejbalu se do hry poprvé zapojila Nikča Řehořová a Terka Charouzová a nevedly si vůbec špatně. Nikča bojovala v poli a Terce se dařilo především na podání.   Do konce soutěže zbývají dvě kola, další kolo se hraje již tento týden 14.5.2017 v Letohradě.
Jana Rejmanová

14. 5. 2017 KP PCE KRAJE

VOLEJBALOVÉ PŘÍPRAVKY DÍVEK 14. 5. 2017 .

ČT A – svoje předposlední kolo odehrál na 2 hřištích v tělocvičně v Žichlínku. Za tým nastoupila: Šárka Zahrádková, Marťa Štanglerová, Terezka Nováková a Zuzka Mastíková. Holky si nevedly vůbec špatně a na hřišti bojovaly.

ČT B – hrálo ve Vysokém Mýtě. Za tento tým bojovaly: Natálka Řeháková, Týnka Hrdličková, Pája Hermanová a Barča Štosová. Holky trochu potrápilo podání, proto do příště máme na čem pracovat. Za doprovod u týmu děkuji panu Řehákovi.

ČT C a ČT D - další kolo KP přípravek  - dívky jsme odehráli v neděli 14.5.2017 v Letohradě.  Jako obvykle jsme složení družstev obměnili a do hraní zapojili další děvčata. V průběhu této sezóny se postupně snažíme do hry zapojit alespoň 12 děvčat. Od sezóny nadcházející se do KP přípravek zapojí již kompletní tým. S ohledem na to, že v této soutěži patříme k nejmladším účastníkům a sbíráme první zkušenosti, jsme s hrou děvčat spokojeni. Zásadní pro nás je, aby děti hra bavila.  Náš pohled se soustředí, jak děti zvládají pohyb na hřišti, přípravu na míč, přihrávku a odbití pod úhlem. Na rozdíl od některých družstev jsme důslední ve hře na“ tři odbití“, které je pro začátečníky daleko náročnější, ale s výhledem do budoucna jediné možné.  Poslední kolo se koná 11. 6. 2017 v Litomyšli.

 Sestava družstev:

 Č.T. „C“ – Dvořáková, Kovářová, Polášková, Preislerová, Řehořová

Č.T.“D“ – Adamová, Kaplanová, Očenášová, Šindelářová, Zemanová, Adam, Benešová, Dvořáková, trenéři

6. - 8. 5. 2017 MČR ML. ŽÁKYNĚ

UHERSKÉ HRADIŠTĚ - 13. MÍSTO.

12. - 14. 5. 2017 ML. ŽÁKYNĚ

PŘEROV MEZINÁRODNÍ TURNAJ - 1. MÍSTO.


PRVNÍÍÍÍÍ      

Po víkendu, kdy holky bojovaly ve finále Mistrovství České republiky mladších žákyň, čekal holky další víkend plný volejbalu. Tentokrát 3 denní turnaj v Přerově s mezinárodní účastí. Tým v plné síle porazil všechny soupeře a stal se vítězem turnaje. Holky velká gratulace ! Hrály: Lucka Blažková, Ema Kráčalová, Eliška Pešková, Adéla Dušková, Nikča Hyláková, Kíťa Vernerová, Šárka Dvořáková a Marťa Broulíková

A jak se holkám dařilo na Mistrovství České republiky? Přestože odjel nekompletní tým, holky vybojovaly pěkné 13.místo. Tým odehrál celé 3 dny v tomto složení: Lucka Blažková, Ema Kráčalová, Eliška Pešková,Adéla Dušková, Kíťa Vernerová, Šárka Dvořáková. Na lavičce fandily: Marťa Klementová, Lucka Neumannová, Pája Jebousková a Sára Horáková.

J. Rejmanová, P. Verner, M. Blažek