Regionální liga mladšího dorostu

1. kolo - 17.9.2017
TJ Lokomotiva Česká Třebová - HC Litomyšl 5:2 (4:0, 1:0, 0:2)
Sestava: Borovička (54´ Martinásek O.) - Pojezný, Koutecký, Havránek, Novotný J. - Stolín, Hošpes, Viktorin, Novotný A., Švub, Jansa, Matýs, Ruda
Branky: 4:39 Stolín (Havránek), 13:05 Stolín (Novotný A., Švub), 15:07 Švub (Viktorin), 19:21 Jansa (Švub, Stolín), 38:06 Stolín
Vyloučení: 5:5, Využití: 1:1
Komentář: Mladší dorostenci vstoupili do mistrovských soutěží utkáním se sousední Litomyšlí. Náš tým rozhodl o výhře již během 1.třetiny, když hostům vstřelil 4 branky. Po celé utkání jsme měli nad soupeřem převahu, kterou jsme však nedokázali brankově vyjádřit. Litomyšl korigovala výsledek v samém závěru utkání, dvěma lacinými zásahy do naší sítě.
Mladší dorostenci jedou k dalšímu utkání v pátek 22.9.do Chotěboře.

Regionální liga staršího dorostu

1. kolo  - 15.9.2017
TJ Lokomotiva Česká Třebová - HC Světlá nad Sázavou  0:7 (0:2, 0:2, 0:3)
Sestava: Prokop - Verner J., Hernych, Hájek, Novotný R., Koutecký - Pirkl, Leschinger, Bartoš, Hlavatý, Hošpes, Procházka, Ruda
Komentář: Starší dorost v prvním mistrovském utkání podlehl hostům ze Světlé. Výsledek je poměrně jednoznačný, ale průběh utkání takovému skóre neodpovídal. Během 1. Třetiny byla hra vyrovnaná, ale soupeř na rozdíl od nás dovedl své šance proměnit. V podobném duchu byla i třetina druhá, zlom nastal až v jejím závěru, když hosté přidali další dvě branky. Ve třetí třetině pak již hosté jasně dominovali.

2. kolo  - 16.9.2017
HC Litomyšl - TJ Lokomotiva Česká Třebová   5:0  (2:0, 1:0, 2:0)
Sestava: Machatý - Verner J., Hernych, Hájek, Novotný R - Pirkl, Leschinger, Bartoš, Hlavatý, Procházka, Ruda, Švub, Stolín
Komentář: Druhé utkání se hrálo v sousední Litomyšli. Domácí jsou jedni s favoritů soutěže, což jasně dokazovali i na ledové ploše. Naši hráči na soupeře nestačili a připsali si druhou prohru. Smutné je, že jsme nebyli schopni ve dvou zápasech vsítit ani jeden gól.
Ve třetím kole přivítáme v sobotu 23. 9. od 20:00 hodin na domácím ledě tým Chotěboře.

V sobotu 23.9. v 9:00 a 11:00 zahajují svoji soutěž i žáci, když přivítají doma Lanškroun.