Regionální liga mladšího dorostu

2. kolo - 22.9.2017
HC Chotěboř - TJ Lokomotiva Česká Třebová 3:8 (1:0, 1:4, 1:4)
Sestava: Borovička - Pojezný, Koutecký, Havránek, Novotný R., Bečka - Stolín, Hošpes, Viktorin, Hrčka, Švub, Jansa, Matýs, Ruda
Branky: 21:29 Hošpes (Bečka), 32:49 Stolín (Novotný), 33:34 Švub (Koutecký), 37:49 Novotný, 41:05 Švub (Hrčka), 41:49 Matýs (Ruda), 50:27 Stolín (Hrčka, Švub), 51:02 Bečka
Vyloučení: 4:6 + os. tresty dom. 10 min a hosté 10 min  Využití: 1:0 Diváků: 50
Mladší dorostenci zajížděli ke druhému mistrovskému utkání do Chotěboře. Domácí klub má vždy kvalitní týmy průřezem kategoriemi. Proto jsme ani nyní neočekávali lehký průběh utkání, což se během hry potvrdilo. Domácí tým dobře bruslil a v první třetině to byla více než vyrovnaná partie. My jsme několik šancí promarnili a zrovna tak domácí si nedokázali poradit s výborně chytajícím Borovičkou. Udeřilo až v 18 minutě, když jsme v oslabení nepokryli volného hráče domácích, který měl poměrně snadnou práci ke skórování. Do druhé časti, jsme nastoupili odhodláni vývoj skóre otočit v náš prospěch. Naordinovala se větší bojovnost a důraz, což by na domácí hru mělo zabrat a to se povedlo. Hned v úvodu 2.třetiny jsme si vytvořili převahu a Hošpes sklepl střelu obránce a vyrovnal tak na 1:1. Domácí v půli utkání však šli ze skrumáže znovu do vedení, ale to nás ještě více nabudilo a odpověděli jsme během 5-ti minut 3 góly. Následně domácí ještě neproměnili trestné střílení, které vychytal Borovička. Do třetího dějství jsme šli s cílem nechybovat a případně přidat další branku. To se nám povedlo dokonale ve druhé minutě, kdy jsme přidali hned dvě branky a totálně tak zlomili snahu domácích o zvrat. Ti sice ještě snížili na 3:6, ale my jsme ještě dvě branky přidali a stanovili tak výsledku konečnou podobu a z Vysočiny si tak přivezli cennou výhru 8:3.
Teď máme díky odhlášení Hlinska ze soutěže dvě kola volna a hrajeme tak až 13.10. v Moravské Třebové.

Regionální liga staršího dorostu

3. kolo - 23.9.2017
TJ Lokomotiva Česká Třebová - HC Chotěboř 3:8 (0:2, 2:4, 1:2)
Sestava:  Břeň - Verner, Hernych, Koutecký, Hájek, Novotný, - Stolín, Hlavatý, Procházka, Pirkl,Hrčka, Švub, Leschinger, Borovička, Bartoš, Jansa
Branky: 28:06 Hrčka (Jansa), 39:11 Pirkl (Borovička), 46:23 Stolín (Pirkl)
Vyloučení: 3:4, Využití: 1:2
Starší dorost ani ve svém třetím utkání nebodoval. Soupeř byl opět nad naše možnosti. Pozitivum je, že se nám podařilo alespoň protrhnout střeleckou smůlu. Bohužel letos jsme v 1.části soutěže v roli otloukánků.. Každopádně se tým snaží odehrát utkání se ctí a nikomu nelze upřít snaha a bojovnost.
Další těžké utkání nás čeká ve čtvrtek 28.9. v Lanškrouně a poté 30.9. doma přivítáme Hlinsko.

Liga mladších žáků

2. kolo - 23.9.2017
TJ Loko Česká Třebová - TJ Lanškroun 12 :3 (3:0, 4:1, 5:2)
Sestava: Ondruš, 31´ Babka - Slezák, Brand, Kovář, Havránek, Mrkvička, Rohal, Šimuna, Mach, Jiruf, Čečotka, Švub, Kašpar, Klacl
Vyloučení: 3:2,  Využití: 0:1,  V oslabení: 1:1
 Mladší žáci nastoupili k prvnímu mistrovskému utkání. Doma přivítali Lanškroun. Hosté, kteří se potýkají s nízkým počtem hráčů, pro naše kluky nebyli vážným soupeřem a poměrně jasně jsme je přehráli. Jednoznačný průběh utkání sváděl chlapce k lajdáctví a tak částečně neplnili pokyny trenéra. Příští zápas hrajeme ve svátek 28.9. v Litomyšli a doma pak v sobotu 30.9. s Chrudimí

Liga starších žáků

TJ Loko Česká Třebová - TJ Lanškroun 8:3  (1:1, 4:1, 3:1)
Sestava: Kalousek -  Rudová, Verner, Kerschbaum, Lepša  - Pachl, Šoulák, Fiala,  Kukla, Matýs, Novák, Doleček, Langer
Vyloučení: 1:4,  Využití: 1:0, V oslabení: 0:1
 Starší žáci nastoupili k prvnímu mistrovskému utkání. Doma přivítali Lanškroun. My jsme šli do utkání jako mírní favorité, ale hosté přeci jenom drželi do půli utkání s našimi hráči krok a dokonce vedli - 2:1, ale pak se naše střelecká smůla protrhla a zbytek druhé a celou třetí třetinu jsme byli již jednoznačně lepším týmem. Nakonec se utkání končilo s výsledným skóre 8:3 pro nás, přestože v týmu chybělo 5 stabilních hráčů. Příští zápas hrajeme ve svátek 28.9. v Litomyšli a doma pak v sobotu 30.9. s Chrudimí.