PROGRAM:
Neděle 9. prosince:
Moravská Třebová – Hlinsko, Chrudim – Česká Třebová (18.00), Světlá
nad Sázavou – Litomyšl.
Středa 12. prosince:
Hlinsko – Litomyšl, Česká Třebová – Světlá nad Sázavou (19.00),
Moravská Třebová – Chrudim.
Neděle 16. prosince:
Chrudim – Hlinsko, Světlá nad Sázavou – Moravská Třebová, Litomyšl –
Česká Třebová (17.00).
Středa 19. prosince:
Hlinsko – Česká Třebová (18.30), Moravská Třebová – Litomyšl,
Chrudim – Světlá nad Sázavou.
Neděle 6. ledna:
Světlá – Hlinsko, Litomyšl – Chrudim, Česká Třebová – Moravská
Třebová (17.00).
Neděle 13. ledna:
Hlinsko – Světlá nad Sázavou, Chrudim – Litomyšl, Moravská Třebová –
Česká Třebová (17.00).
Středa 16. ledna:
Česká Třebová – Hlinsko (18.30), Litomyšl – Moravská Třebová, Světlá
nad Sázavou – Chrudim.
Neděle 20. ledna:
Hlinsko – Chrudim, Moravská Třebová – Světlá nad Sázavou, Česká
Třebová – Litomyšl (17.00).
Středa 23. ledna:
Litomyšl – Hlinsko, Světlá nad Sázavou – Česká Třebová (19.00),
Chrudim – Moravská Třebová.
Neděle 27. ledna:
Hlinsko – Moravská Třebová, Česká Třebová – Chrudim (17.00),
Litomyšl – Světlá nad Sázavou.