Regionální liga mladšího dorostu – nadstavba

6. kolo nadstavby - 5.1.2018
TJ Loko Česká Třebová - HC Krkonoše 5:2 (3:0, 1:1, 1:1)
Sestava: Kaplan - Pojezný, Koutecký, Hrčka, Havránek, Novotný, Stolín, Hošpes, Bečka, Kolář, Palán, Švub, Matýs, Ruda
Branky: 2:00 Novotný (Švub), 11:51 Ruda, 15:18 Ruda, 21:04 Stolín (Švub, Bečka), 49:52 Stolín (Bečka)
Vyloučení: 7:3,  navíc Ruda (CTR) OK, Využití: 0:1

Mladší dorost odehrál další kolo nadstavby regionální ligy. Doma přivítal tým HC Krkonoše, které doposud nebodoval. Náš tým od začátku splňoval roli favorita utkání a hned ve druhé minutě jsme se ujali vedení střelou Novotného. Poté 2 x skóroval Ruda po individuální akci Ruda. Za stavu 3:0 se šlo poprvé do šaten. Hned ve 22.minutě ještě zvýšil na 4:0 Stolín. Poté náš tým trochu polevil v aktivitě a umožnil hostům návrat do utkání. Hra se vyrovnala a hosté dokázali snížit při přesilové hře. Ve třetí části se obrázek hry již moc neměnil. Hosté chtěli utkání ještě zvrátit tak si vytvořili mírnou převahu a dokonce snížili na 4:2, ale mi jsme kontrovali po hezké akci Bečky, který předložil puk před odkrytou branku Stolínovi a ten se nezmýlil 5:2. Pak se hra rozkouskovala několika vyloučeními, ale skóre se již neměnilo a my si připsali další výhru. Následující víkend nás čekají těžcí soupeři. Nejdříve v sobotu zajíždíme do Tábora v neděli doma hostíme Pardubice B.

19. kolo - 6.1.2018
TJ Loko Česká Třebová - HC Chrudim 8:2 (2:1, 4:0, 2:1)
Sestava: Babka - Ondruš, Slezák, Brand, Kovář, Havránek, Mrkvička, Rohal, Šimuna, Mach V., Jansa, Jiruf, Čečotka, Švub
Bez využití, V oslabení: 1:0
Mladší žáci si připsali další zaslouženou výhru.