HC Dukla Jihlava B - TJ Loko Česká Třebová 7:1 (3:0, 2:1, 2:0)
Sestava: Kaplan - Koutecký, Hrčka, Havránek, Novotný - Stolín, Hošpes, Kolář, Palán, Švub, Ruda
Vyloučení: 2:6 (+Domácí a Hosté 4+10 min.)  Využití: 2:0

TJ Loko Česká Třebová - HC Motor Č.Budějovice B 1:7 (1:1, 0:3, 0:3)

Sestava: Kaplan – Koutecký, Verner, Havránek, Novotný - Stolín, Hošpes, Hrčka, Kolář, Palán, Švub, Ruda

Branky: 3:03 Stolín (Kolář)

Vyloučení: 6:4, (+hosté 5+OK)Využití: 0:1

Mladší dorost odehrál další kola nadstavby regionální ligy. V sobotu jsme zajížděli do Jihlavy, kde nás přivítal B tým Dukly, posilněn o několik hráčů A týmu. My jsme z různých důvodů odcestovali k utkání pouze s deseti hráči do pole. Bohužel jsme nedokázali domácímu týmu dlouho odolávat a prakticky po první třetině bylo jasné, že si z Vysočiny body neodvezeme. Sice jsme snížili ještě na 1:3 a další dobré příležitosti zahodili, ale na hokejovější a dravější domácí to nestačilo.

V neděli jsme přivítali další rezervní tým. Tentokrát to byl B tým HC Motor Č. Budějovice. Toto utkání jsme začali aktivněji a ve 4. minutě se ujali vedení. Poté si vytvořili ještě několik dobrých brankových příležitostí a hosty přehrávali. Bohužel však góly nepadli a naopak to byli hosté, kteří 20 vteřin před první sirénou srovnali na 1:1. Do druhé části už hosté vstoupili o poznání aktivněji, zjednodušili hru a poměrně snadno přecházeli přes střední pásmo a začali naši obraně zle zatápět. Výsledkem byly 3 branky v naši síti…Třetí třetina už byla zase vyrovnanější, my své šance promarnili. Tak to byli opět hosté, kdo skóroval. V posledních třech minutách utkání 3 x a upravili tak výsledek na konečných 1:7. Bohužel týmům z čela tabulky nemůžeme s úzkým hráčským kádrem konkurovat. Na druhou stranu většina našich hráčů hraje na hranicích možností a bojuje do poslední minuty utkání za lepší výsledek.

23. kolo - 21.1.2018
HC Hlinsko - TJ Loko Česká Třebová 3:6 (1:0, 1:3, 1:3)
Sestava: Babka - Slezák, Brand, Kovář, Havránek, Mrkvička, Rohal, Šimuna, Mach, Jansa, Čečotka, Švub, Ondruš
Vyloučení: 4:5 Využití: 0:1
 Mladší žáci přivezli výhru z Hlinska, když zejména v druhé a třetí části hry zužitkovali své příležitosti ke skórování.