Regionální liga staršího dorostu – nadstavba

11. kolo nadstavby - 22. 2. 2018

TJ Loko Česká Třebová – HC Spartak Choceň 7:2 (0:0, 3:1, 4:1)

Sestava: Prokop –Hernych, Verner J., Verner T., Novotný, Koutecký – Stolín, Hlavatý, Jansa, Procházka, Pirkl, Hájek, Leschinger, Ruda, Švub
Branky: 27:14 Verner J., (Hájek, Jansa), 33:43 Stolín (Švub, Pirkl), 38:17 Novotný, 42:49 Verner T.(Pirkl), 47:34 Ruda (Koutecký), 52:00 Verner T.(Stolín, Pirkl), 54:29 Verner T. (TS)
Vyloučení: 11:8  Využití: 3:2

Starší dorost předehrál své utkání již ve čtvrtek. Na domácím ledě přehrál Choceň. O výhře rozhodla naše zlepšená hra ve druhé a třetí třetině. Hosté, kteří přijeli pouze s deseti hráči, tentokrát nestačily na náš tým, který byl po dlouhé době v kompletním složení. V sobotu zajíždíme na led prvního týmu do Nového Bydžova.

15. kolo - 24. 2. 2018

SC Kolín - TJ Loko Česká Třebová 5:3 (2:0, 1:1, 2:2)

Sestava: Kaplan – Novotný, Koutecký, Hrčka, Havránek – Stolín, Švub, Bečka, Ruda, Hošpes, Matýs, Palán, Kolář
Branky: 39:32 Stolín (Švub), 52:38 Ruda (Bečka), 53:19 Švub (Bečka)
Vyloučení: 8:7 (+domácí 10 a 5+OK)  Využití: 1:0

16. kolo - 25. 2. 2018

TJ Loko Česká Třebová – HC Moutfield HK „B“ 8:5 (3:1, 2:2, 3:2)

Sestava: Kaplan – Novotný, Koutecký, Bečka, Havránek – Stolín, Švub, Ruda, Hošpes, Matýs, Palán, Kolář
Branky: 0:26 Novotný (Palán), 4:07 Stolín (Bečka, Palán), 18:10 Stolín (Palán, Hošpes), 32:00 Švub (Novotný, Stolín), 34:27 Stolín (Švub), 52:24 Ruda (Stolín), 53:54 Hošpes (Stolín), 58:15 Stolín (Ruda)
Vyloučení: 6:9 Využití: 1:1

Mladší dorost o víkendu odehrál další dvě kola. V sobotu zajížděl do Kolína, který atakuje přední příčky tabulky. Do utkání jsme nastoupili aktivněji a hned v první minutě dvakrát orazítkoval tyč domácí branky Stolín. Pak jsme měli ještě několik dobrých příležitostí, ale bohužel opět jsme neproměnili. Tak to byli domácí, kteří své šance po našich chybách v předbrankovém prostoru využili a po první třetině vedli 2:0. Ve druhé části hry byl domácí tým lepší, ale skóroval pouze jednou. Nám se podařilo snížit střelou Stolína. Do třetí části jsme opět nastoupili aktivněji my, ale domácí dovedli využít naše ztráty kotouče v útočném pásmu a po dvou rychlých brejcích nám odskočili o další dvě branky. Boj jsme nevzdali a po gólech Rudy a Švuba jsme snížili na 5:3. Poté jsme několik další dobrých šancí opět zahodili a ani domácí již branku nepřidali, tak se skóre již neměnilo.

V neděli jsme doma hostili „béčko“ Hradeckého Mountfieldu. Postavení v tabulce nás pasovalo do role mírného favorita utkání. U béčkových týmů však nikdy nevíme v jakém složení soupeř dorazí. I tentokrát byl soupeř mírně posilněn o hráče „áčka“ a několik osmáků z žákovské ligy a s ambicemi zde bodovat. To nám však nezabránilo v tom, abychom šli rychle do vedení v 1. a 5. minutě se trefil Novotný a Stolín, hosté v 6.min. sice snížili a pak několik slibných šancí promarnili, přesto jsme do konce třetiny ještě branku přidali - 3:1. Ve druhé části jsme ještě navýšili ve 33. a 35.minutě na 5:1, ale pak po chybách nechali hosty snížit dvěma góly na 5:3. Ve třetí části jsme mohli jít do vedení o tři branky, ale rozhodčí předčasně přerušil hru a vstřelenou branku neuznal. Naopak to byli hosté, kteří využili zmatky v obraně a dvěma góly ve 44. a 53. Minutě srovnali na 5:5. Vzali jsme si oddechový čas, uklidnili hráče a vzápětí znovu udeřili. Ještě v 53.minutě ránou od modré poslal tým do vedení Ruda, o minutu později zvyšoval na 7:5 Hošpes a v 59. minutě přidal svoji čtvrtou branku Stolín a uzavřel skóre na konečných 8:5.

HC Chrudim - TJ Loko Česká Třebová 3:8

Mladší žáci si připsali dvě jednoznačné výhry. Doma přehráli Litomyšl a v neděli pak zvítězili v Chrudimi.

HC Chrudim - TJ Loko Česká Třebová 6:2

Naši starší žáci doma zvládli utkání s Litomyšlí, ale v Chrudimi pak na úspěch nenavázali a nebodovali. Ve čtvrtek v předehrávce posledního kola prohráli v Chocni, kde nás domácí jednoznačně přehráli.