Regionální liga staršího dorostu – nadstavba

12. kolo nadstavby - 22. 2. 2018

HC Stadión Nový Bydžov - TJ Loko Česká Třebová 5:4 (3:0, 0:3, 2:1)

Sestava: Prokop –Hernych, Verner J., Verner T., Novotný – Stolín, Hlavatý, Jansa, Procházka, Pirkl, Hájek, Leschinger, Ruda, Hošpes, Havránek, Bartoš

Branky: 27:30 Ruda (Novotný, Leschinger), 34:07 Hošpes (Leschinger), 37:55 Pirkl (Novotný, Stolín), 58:55 Verner T.(Pirkl, Stolín)

Vyloučení: 8:9 (navíc domácí 10 min, Hosté TH)  Využití: 0:1

V Bydžově bylo utkání jak na houpačce. 1.třetina jasně pro domácí, druhá pro nás a třetí vyrovnaná. Bohužel se nám nepodařil závěr utkání, když jsme si vstřelili vlastní gól, poté srovnali při power play. Místo udržení remízy jsme se snažili utkání rozhodnout a odjet s plným bodovým ziskem. Bohužel toho hosté využili a před samotným závěrem po rychlém protiútoku rozhodli o své výhře.

17. kolo - 4. 3. 2018 - Trutnov
HC Krkonoše - TJ Loko Česká Třebová 0:5 (0:1, 0:2, 0:2)
Sestava: Kaplan – Novotný R., Koutecký, Bečka, Havránek – Stolín, Švub, Pachl, Ruda, Hošpes, Novotný A., Palán
Branky: 15:34 Hošpes (Švub), 25:25 Stolín, 27:20 Novotný R, 47:01 Stolín (Švub), 49:33 Ruda (Švub)
Vyloučení: 5:8 Bez využití, Oslabení: 0:1

Na ledě v Trutnově, proti poslednímu týmu skupiny jsme nastoupili ve slabším složení a domácí naopak hlásili plnou sestavu. První třetina byla herně vyrovnaná, ale přesto jsme měli více příležitostí my. Nakonec jsme šli do vedení 1:0 při vlastním oslabení. Druhou část hry už jsme měly více navrch a dvěma góly navýšili vedení na 3:0. Ve třetí třetině odevzdaní domácí se sice snažili o vstřelení branky, ale další dva góly jejich snahy definitivně utlumili. Zasloužená výhra a konečně i bez obdržené branky.

29. kolo - 3.3.2018

TJ Loko Česká Třebová - HC Slovan Moravská Třebová 3:8 (3:2, 0:4, 0:2)

Sestava: Kalousek - Ondruš, Slezák, Brand, Kovář, Havránek, Rohal, Šimuna, Mach, Jiruf, Čečotka, Babka, Palán

Vyloučení: 5:6, Využití: 1:1, V oslabení: 0:2

Vedoucí tým z Moravské Třebové o svém vítězství rozhodl zlepšeným výkonem již ve druhé části hry. Dnes jsme s matným výkonem na soupeře nestačili.

Liga starších žáků

TJ Loko Česká Třebová - HC Slovan Moravská Třebová 5:4 (1:0, 0:2, 4:2)

Sestava: Kvaček - Novotný J., Rudová, Jansa, Verner, Lepša, Novotný A., Matýs, Kukla, Šoulák, Novák, Doleček, Fiala,Telecký,Pachl

Branky: 11:29 Šoulák (Matýs), 45:23 Matýs, 52:50 Kukla (Rudová), 56:58 Novotný A., 58:47 Pachl (Kukla)

Vyloučení: 0:1, Bez využití

Starší žáci zejména díky závěru porazili hostující Slovan. První třetinu jsme byli jasně lepší, jenže jsme se střelecky prosadili pouze jednou. Ve druhé části hry se soupeř dostal dvěma lacinými góly do vedení a převzal otěže hry. Ve třetí části dokonce soupeř navýšil na 1:4. Naštěstí jsme po rošádě v sestavě rychle snížili a v rychlém sledu přidaly ještě další tři branky a utkání nakonec vyhráli 5:4.