HC Motor České Budějovice B - TJ Loko Česká Třebová 5:0 (3:0, 2:0, 0:0)
Sestava: Kaplan – Novotný R., Koutecký, Havránek, Bečka  – Stolín, Švub, Ruda, Hošpes., Palán, Matýs, Kolář
Vyloučení: 3:5 Využití: 1:0

22. kolo - 25. 3. 2018
TJ Loko Česká Třebová – IHC Písek 4:5 (2:2, 1:2, 1:1)
Sestava: Kaplan – Novotný R., Koutecký, Havránek, Verner Jakub  – Stolín, Švub, Novotný Adam, Ruda, Hošpes., Palán, Matýs, Kolář
Branky: 3:50 Ruda (Matýs), 17:53 Ruda (Hošpes), 24:41 Matýs (Ruda, Hošpes), 41:33 Ruda (Hošpes)
Vyloučení: 4:5 (+ hosté 10 min) Využití: 0:1
Mladší dorostenci o víkendu zakončili svoji sezón dvěma zápasy. Nejdříve v pátek zajížděli do Českých Budějovic, kde neodehráli moc dobré utkání. Dobře bruslící soupeř nás předčil pohybem a herní kombinací. Zejména v první třetině byl v pohybu propastný rozdíl. Domácí toho využili a vsítili hned tři branky. Ve druhé části jsme zabraly až za stavu 4:0 pro domácí. Měli jsme i několik dobrých příležitostí ke vstřelení branky, ale bohužel domácí brankář byl proti. Domácí přidali do přestávky ještě jednu branku. Třetí třetina se sice odehrála bez branek, ale domácí tým byl stále aktivní a moc nám toho již nedovolil.
V neděli jsme pak v posledním kole přivítali doma Písek. Utkání mělo dle očekávání vyrovnaný průběh. Ve čtvrté minutě utkání jsme šli do vedení střelou Rudy, ale soupeř odpověděl v 7. a 8. minutě dvěma góly. V 18. minutě srovnal opět Ruda. Ve druhé části jsme šli do vedení ve 25.min.brankou Matýse, ale hosté opět dvěma góly otočili na 3:4. V úvodu třetí části srovnal na 4:4 opět Ruda. Poté jsme měli několik šancí ke vstřelení branky, ale bohužel nic jsme neproměnili. A tak hosté po rychlém protiútoku šli opět do vedení. Nakonec nám vyrovnávací branku nepřinesl ani závěrečný tlak ani power play. Z výhry se tak radovali hosté, kteří nám oplatili porážku z domácího ledu. V utkání si 3+1 připsal Ruda, Hošpes 0+3 a Matýs 1+1.
Celkové 7. místo v nabyté soutěži je pro tým, který vznikl až před sezónou úspěchem. V Pardubickém kraji jsou před námi v této kategorii pouze Pardubice, které hrají extraligu a jejich B tým, který se umístil ve stejné soutěži na 3. místě.

9. kolo nadstavby (dohrávka) – 24.3. 2018

TJ Loko Česká Třebová – TJ Lanškroun 7:4 (4:1, 2:1, 1:2)
Sestava: Machatý –Hernych, Koutecký, Verner T., Novotný, Nesejt – Stolín, Hlavatý, Procházka, Pirkl, Hájek, Leschinger, Ruda, Švub, Bartoš
Branky: 7:08 Stolín (Švub, Pirkl), 8:00 Pirkl (Švub), 17:14 Švub, 19:57 Pirkl (Stolín), 26:46 Stolín (Švub, Pirkl), 31:32 Stolín (Švub), 59:48 Švub
Vyloučení: 5:4 Využití: 3:0
Starší dorost se rozloučil se sezónou v sobotu, když dohrával odložené utkání na domácím ledě s Lanškrounem. Naši hráči i v tomto utkání potvrdili zlepšenou formu ve druhé fázi soutěže a nepříjemného soupeře doma porazili. Zejména v první části se nám podařilo soupeře přehrát, přestože vsítil úvodní branku. Poté jsme však sérií čtyř branek otočili na 4:1 a ve druhé části zvýšili na 5:1, poté přišli ke slovu hosté, když snížili na 5:2, ale vzápětí jsme přidali šestý gól. Do třetí části naskočili hosté o poznání aktivněji a hned po 24 sekundách snížili na 6:3 a ve 47.minutě dokonce na 6:4 a pokračovali dále ve snaze výsledek utkání zvrátit. Naše obrana a brankář již však další branku v naší síti nepřipustili. Naopak jsme, při závěrečné hře hostí bez brankáře, pečetili výsledek sedmým gólem. V utkání se blýskl třemi góly a asistencí Stolín. 2+4 zaznamenal Švub a Pirkl 2+2
Nakonec výhra znamenala posun na 3. místo v tabulce Regionální ligy skupiny o umístění. Což v  Pardubickém kraji znamená i 3. místo celkově (za Chrudimí a Litomyšlí  - ti se probojovali ze základní části do skupiny o postup do extraligy).

TJ Loko Česká Třebová - HC DYNAMO Pardubice  2:7

Sestava: Kalousek - Novotný J., Kerschbaum, Verner, Jansa, Kubíček - Doleček, Novotný A., Fiala, Kukla, Lepša, Novák, Langer

Starší žáci se rozloučili se sezónou domácí prohrou, ale je nutno uznat, že soupeř s Pardubic byl výrazně lepší

TJ Loko Česká Třebová - HC DYNAMO Pardubice 10:3

Sestava: Ondruš, Babka - Slezák, Brand, Kovář, Havránek, Mrkvička, Rohal, Šimuna, Mach, Jansa, Jiruf, Čečotka, Švub, Sirový, Zahálka

Mladší žáci se naopak loučili se stejným soupeřem výhrou, po jednom z nejlepších výkonů v sezóně.