TJ Loko Česká Třebová – HC Litomyšl 3:8 (0:1, 2:2, 1:5)

Sestava: Machatý - Hernych, Havránek, Nesejt, Novotný - Dvořák, Pirkl, Šimerda, Švub, Leschinger, Ruda, Hošpes, Hájek, Bartoš

Branky: 25:00 Pirkl (Ruda), 35:16 Švub (Pirkl), 46:35 Švub

Vyloučení: 81:49  Využití: 1:3 Diváků: 90

Junioři zahájili soutěž na domácím ledě, když přivítali sousední Litomyšl, která patří k jejich favoritům. Hosté od začátku byli lepším týmem, ale nás ve hře držel skvěle chytající brankář Honza Machatý. Přesto se hosté v závěrečné třetině přeci jen dokázali střelecky prosadit a v první desetiminutovce vsítili čtyři branky a tím definitivně utkání rozhodli. Na konci utkání se na ledě strhla větší šarvátka, po které následovali vyšší tresty.

2. kolo - 8. 9. 2018

TJ Lanškroun - TJ Loko Česká Třebová 3:5 (1:1, 1:1, 1:3)

Machatý - Hernych, Havránek, Nesejt, Novotný, Verner Jan - Dvořák, Pirkl, Šimerda, Švub, Leschinger, Hošpes, Hájek, Bartoš, Stolín

Branky: 13:29 Pirkl (Ruda), 26:59 Pirkl (Stolín), 47:58 Stolín (Pirkl, Švub), 48:24 Dvořák (Verner), 59:34 Bartoš (Havránek)

Vyloučení: 14:10  Využití: 0:1 Diváků: 55

V sobotu odehrála juniorka hned další kolo, tentokrát v Lanškrouně. Tento utkání bylo velmi vyrovnané. My jsme dvakrát vedli, ale domácí dokázali výsledek otočit na 3:2. My jsme si vedení vzali zpět dvěma slepenými góly ve 48. a 49. minutě. Pátý gól padl do prázdné branky při závěrečném power-play domácího týmu.

Regionální liga dorostu

1. kolo - 9. 9. 2018

TJ Loko Česká Třebová - HC Litomyšl 4:6 (2:0,1:2, 1:4)

Sestava: Collier - Verner, Rudová, Havránek, Novotný Jan - Hošpes, Kolář, Palán, Viktorin, Novotný Adam, Fiala, Páv, Langer, Pachl, Doleček, Kerschbaum

Branky: 3:08 Palán (Pachl), 5:09 Pachl (Viktrin, Havránek), 30:06 Fiala (Páv), Palán

Vyloučení: 34:24 Využití: 1:1

Dorost zahájil v neděli proti Litomyšli. V první části utkání jsme byli lepším týmem. V polovině zápasu se však hra vyrovnala a hosté nás začali přehrávat. Bohužel se nám vedení nepodařilo udržet a ve 44. minutě jsme 2x inkasovali a hosté šli poprvé do vedení. Rychlé vyrovnání přišlo z hole dobře hrajícího Palána. Bohužel 60.minuta byla opět nešťastná, po chybách v obraně šli hosté do vedení a za 20 vteřin přidali branku pečetící.