Regionální liga juniorů

3. kolo - 15. 9. 2018

TJ Loko Česká Třebová – HC Spartak Polička 6:4 (3:1, 2:1, 1:2)

Sestava: Machatý - Hernych, Verner T., Nesejt, Novotný, Verner J. - Dvořák, Pirkl, Šimerda, Švub, Leschinger, Hájek, Stolín

Branky: 11:34 Dvořák, 19:09 Dvořák (Hájek, Šimerda), 19:20 Stolín (Pirkl), 22:02 Pirkl (Stolín), 25:04 Stolín, 59:59 Stolín

Vyloučení: 47:102  Využití: 0:1 Diváků: 60

Ve třetím kole k nám zavítala Polička. Utkání nebylo moc pohledné, spousta osobních soubojů a řada vyloučených na obou stranách. V první části jsme šli do vedení po sóle Dvořáka, hosté ještě snížily, ale do přestávky jsme stihly odskočit ještě o dvě branky. Ve druhé části jsme zvýšili na 5:1, ale v ten moment jako by bylo rozhodnuté. Laxní zakončení mnoha gólových šancí nás připravilo o výraznější náskok a pak nastal herní útlum hosté snížili na 5:2. Ve třetí části jsme po nedisciplinovanosti hostí, měly dlouhou přesilovku 5 na 4 (7 minut), ale hra byla překvapivě vyrovnaná a ihned poté hosté dvakrát udeřili 5:4 a od vyrovnání nás zachránila tyč. Nakonec jsme 3 body pojistili v samotném závěru gólem do prázdné branky.

Regionální liga dorostu

2. kolo - 16. 9. 2018

TJ Lanškroun - TJ Loko Česká Třebová 5:2 (2:0, 0:0, 3:2)

Sestava: Collier - Verner,  Novotný Jan, Viktorin, Kerschbaum - Novotný Adam, Fiala, Páv, Langer, Pachl, Doleček, Šoulák, Kukla, Novák

Branky: 46:05 Páv (Novotný A.), 48:41 Verner

Vyloučení: 8:2  Bez využití  Diváků: 40

V neděli hrál dorost své druhé utkání, tentokrát v Lanškrouně. Náš tým postrádal sedm hráčů, tak byli povoláni i rezervy ze starších žáků. Utkání rozhodly lepší individuality na straně domácích a nekoncentrovanost našich hráčů v úvodu 1. a 3. třetiny, kdy jsme shodně inkasovali po dvou brankách. Snaha o zvrat v utkání byla, ale bohužel většina našich šancí zůstala nevyužita. Nakonec jsme skórovali až ve třetí třetině, ale dvě branky už znamenali jen korekci výsledku.

Liga mladších a starších žáků

1. kolo - 15. 9. 2018

Starší žáci

HC Slovan Moravská Třebová - TJ Loko Česká Třebová 3:6 (2:2,1:3,0:1)

Sestava: Kalousek- Rudová, Jansa Matěj, Mrkvička, Mach – Kubíček, Čečotka, Kukla, Slezák, Jansa Michal, Novák, Šoulák, Jiruf, Brand

Branky: 2:54 Slezák (Čečotka), 16:38 Jiruf (Šoulák, Jansa Matěj), 20:28 Novák, 22:49 Jansa Michal (Kukla), 29:05 Rudová (Novák, Kukla), 45:46 Kubíček (Jiruf)

Vyloučení: 4:12 Bez využití  Diváků: 51

Mladší žáci

HC Slovan Moravská Třebová - TJ Loko Česká Třebová 3:4 (1:0,1:2,1:2)

Sestava: Babka – Havránek, Maštera, Kovář, Rohal – Kašpar, Mach, Cartmell, Číp, Jebousek, Zahálka, Švub, Palán, Teplý

Žáci zahájili své soutěže v sobotu v Moravské Třebové. Oba týmy zvítězily. Mladší žáci prohrávali v půli utkání sice již 2:0, ale zlepšeným zakončením jsme otočili na 2:4 a spoustu šancí ještě nedokázali proměnit, domácí pak ještě snížili na 3:4 a několik slibných šancí jim pochytal náš brankář. Vedení jsme však již udrželi.

Starší žáci se stejným soupeřem šli do jednobrankového vedení, ten však poměrně snadno otočil na 2:1. Do první přestávky se nám však podařilo vyrovnat. Ihned po přestávce jsme dvěma trefami odskočili na 2:4, domácí snížili ještě na 3:4, ale hned vzápětí zvyšujeme na 3:5. Poté domácí hráči už moc aktivitou nehýřili. Ve třetí části jsme přidali šestou branku a utkání tak dovedli do vítězného konce.