Výstava fotografií Pracuji, Bydlím, žiji…
V sobotu 6. dubna odstartuje v Ústí nad Orlicí  putovní výstava „Pracuji, bydlím, žiji…“ Jde o cyklus fotografií od tandemu autorů Jindřich Beneš a Veronika Oliva. Představí se vám v něm inspirativní muži a ženy, kteří žijí mimo „škatulku“ svého znevýhodnění. Tanečnice, která zdárně překonala těžký úraz a amputaci, dobrovolník, který se i přes své postižení rozhodl pomáhat druhým, nebo tak trochu „rebel“ ve stylu Jamese Deana. Zajímaví lidé a jejich neméně poutavé osudy, které vyzývají k zamyšlení. Velká část z vyfotografovaných jsou (nebo v minulosti byli) klienty společnosti Rytmus Východní Čechy, o.p.s. Výraznou finanční podporu získal projekt v rámci loňské orlickoústecké Burzy filantropie.
Zveme širokou veřejnost na vernisáž 6. 4. 2019 v 15:00 v prostorách Nové Louže; akce probíhá souběžně s festivalem Jeden svět. Výstava bude na tomto místě k vidění do 13. 4. 2019.
Další místa, na kterých bude výstavu možno shlédnout  jsou: Jídelna Pohanka Pardubice - květen, Kruh zdraví Chrudim - červen, Kavárna Eva Česká Třebová – červenec a srpen a v září můžete výstavu shlédnout ve svitavské Fabrice. 
Výstava Pracuji, bydlím, žiji… vznikla díky podpoře Pardubického kraje;  společnosti Iveco Czech Rebublic, a.s.; společnosti Konzum, obchodní družstvo Ústí nad Orlicí - Jsme tu doma; města Žamberk a města Ústí nad Orlicí – DĚKUJEME!
Podrobné informace ke konkrétním akcím můžete dohledat na webových a FB stránkách
www.rytmusvychod.cz  https://www.facebook.com/rytmusvychod/