Výsledky hokejové mládeže 37. týden

Liga juniorů

1. kolo – 13.9. TJ Loko Česká Třebová – TJ Lanškroun 2:6 (0:2, 0:3, 2:1)
Sestava: Valenta - Novotný R., Verner J., Hernych, Havránek, Nesejt, Matějka – Stolín, Šimerda, Pirkl, Matýs, Viktorin, Palán, Švub, Hájek, Skála
Branky ČT: 46´Stolín (Šimerda), 51´Stolín  Vyloučení: 6:6, Využití: 1:1, V oslabení: 0:1
Junioři zahájili sezónu domácím utkáním s Lanškrounem. Bohužel od první minuty jsme prohrávali 0:1 a to zřejmě poznamenalo vývoj utkání. V sedmé minutě hosté ještě navýšili a byli herně na koni. Deka na našich hráčích zůstala i ve druhé části, kdy hosté během deseti minut odskočili na 0:5. Ve třetí části se nám povedlo alespoň snížit dvěma góly Stolína, ale nakonec hosté ještě přidali 6 gól a zaslouženě vyhráli. Stínem utkání bylo zranění kapitána Pirkla, kterého nevybíravě a zbytečně poslal na hrazení hostující hráč, tento zákrok zůstal nepotrestán!!! Náš hráč skončil v nemocnici a bude zřejmě
několik týdnů citelně chybět.

2. kolo – 14.9.  HC Spartak Polička - TJ Loko Česká Třebová 3:2 SN (1:1, 0:0, 1:1 – 1:0)
Sestava: Machatý - Novotný R., Hernych, Havránek, Nesejt, Matějka ,Stolín, Šimerda, Palán, Švub, Skála
Branky ČT: 6´Stolín (Švub), 5´Švub (Stolín)  Vyloučení: 5:6, Bez využití
Junioři v sobotu odehráli hned druhé kolo. Do Poličky zajížděli s oslabeným týmem, přesto zde dokázali bodovat. Domácí tým byl sice po celé utkání lepší, ale svoji převahu nedokázal vyjádřit brankově. Nakonec zvítězil až po samostatných nájezdech.

Liga dorostu
1. kolo 15.9.  TJ Loko Česká Třebová - HC Choceň 6:3 (1:1, 1:0, 4:2)
Sestava: Collier - Havránek, Novotný J, Jansa, Rudová, Verner, Fiala - Palán, Pachl, Matýs, Viktorin, Doleček, Kubíček, Novotný A., Langer, Kerschbaum
Branky ČT: 6´ Palán (Verner), 21´Pachl (Palán),43´Palán (Pachl), 50´Kerschbaum (Jansa) 54´Palán (Matýs), 59´Matýs
Vyloučení: 2:3 Využití: 2:0
Dorost v neděli doma přivítal tým z Chocně. Od začátku utkání jsme si vytvořili mírnou převahu, kterou jsme korunovali v šesté minutě gólem. Bohužel další šance jsme nevyužili a tak to byli hosté, kteří po sérii našich chyb v obranném pásmu srovnali. Hned v úvodu druhé třetiny jsme šli znovu do vedení a pak měli po celou část hry výraznou převahu, bohužel jsme trestuhodně promarnili hodně šancí. Ve třetí části se nám již střelecky dařilo více a navýšili náskok až na 5:1, pak ale hosté využili naše chyby a vsítili dvě branky. Blamáž jsme, ale nepřipustili a v závěru udělal za utkáním tečku Matýs, když vsítil 6 gól a v utkání jsme zaslouženě zvítězili.

Liga mladších žáků
1. kolo – 14.9.  TJ Loko Česká Třebová - HC Litomyšl 12:0 (2:0, 6:0, 4:0)
Sestava: Babka – Mach, Vítek, Huňáček, Kovář, Havránek, Mrkvička, Šimuna, Zahálka, Cartmell, Maštera, Rohal, Švub, Palán, Kašpar, Jebousek
Vyloučení: 3:4 Bez využití, V oslabení: 1:0
Mladší žáci si připsali v prvním kole jasnou výhru nad sloučeným týmem Litomyšle a Lanškrouna.
Starší žáci mají své utkání odloženo pro marodku na 26.9.