Běh na Palici podruhé
Ještě loni se diskutovalo nad tím, že to je "na palici" běhat uprostřed léta na Palici, letos to již bylo bráno jako samozřejmost.  Ten letošní běh byl vzácnější než ten loňský, letos se řada závodů ruší. A mezi těmi běhy, které v kalendáři zůstaly, byl i  tento běh uspořádaný spolkem "Jen blbni team".  Není jedinou akcí spolku, pořádá i řadu dalších zajímavých sportovních akcí, např.  Triatlon, letní míčový víceboj, nohejbalový turnaj,  míčový víceboj dvojic atd.
V sobotu 15. srpna bylo po velkém dešti, organizátoři to neměli snadné, museli ještě ráno před během zkontrolovat a doplnit značení trati, dohlédnout na její schůdnost. To byla práce pro Tomáše Müllera, který potom před závodem také detailně seznámil se záludnostmi trati všechny přihlášené závodníky.  Potom odložil mikrofon a se startovním číslem 2 se ¨vypravil s úderem desáté hodiny na trasu závodu. Závod se běží systémem "nahoru a dolů, start a cíl je na stejném místě, což je pro organizátory výhodné. Délka závodu byla pop přeměření 12,5 km. Výsledky závodu dále uvádíme na konci příspěvku. Videoreportáž ze závodu bude v pondělí 17/8 večer.