3.-7. 8. 2020 VOLEJBAL - Příměstský tábor Sokola          
Volejbalový oddíl Sokola Č. Třebová uspořádal příměstský tábor ve dnech 3.-7.8.2020 na venkovních volejbalových kurtech. A jak probíhaly jednotlivé dny?
První den příměstského tábora nám nepřálo počasí, a tak sportovní aktivity proběhly v tělocvičně. Zítra nás čeká dopolední trénink a odpolední bazén (plavky, ručník, mýdlo, kapesné). Končíme o půl 4.  U bazénu. Trenérky 
Druhý den měly děti trénink dopoledne, plus plnily úkoly z celotáborové hry, a dostaly první indicií, která je dovede k tajence jenž v sobě ukrývá, kam vyrazíme v pátek za pokladem (proto jim cíl naší páteční cesty nesdělujte,  pokud ho víte). Pokud ho nevíte můžete s dětmi hádat. Dnešní úkol odkryl nápovědu PRAMEN. Posíláme pár fotek z dnešního dne😉. Zítra jsme celý den na Skále. Pinguin park je ve čtvrtek, tímto se omlouvám do manuálu sem to spletla. 
Třetí den se nám počasí umoudřilo a mohli jsme konečně ven. Dopoledne probíhala šmouliáda. Děti si vyzkoušely 8 disciplín v 6tičlenných týmech. Po obědu pak následoval odpočinek a odpolko pár her na antuce, ale děti byly unavené a tak jsme je nechaly pohrát si na písku a oni změnu přivítaly. 
Zítra nás čeká výlet.
Děkujeme všem dětem za účast, rodičům za trpělivost a za skvělou náladu a povzbuzování. Děkujeme za sponzorský dar Pavlu Šimkovi a CZ LoKo. Maminkám za upečený dortík, čokolády, a také pro Trenérky lahvinku něčeho ostřejšího😉♥👍
Přejeme Vám krásný zbytek léta a uvidíme se v půlce září ještě na antuce. 🏐♥🍀
 
Tým trenérek