Výsledkový servis T. J. Sokol Česká Třebová (8.10.)

VOLEJBALOVÉ VÝSLEDKY SOKOLA ČESKÁ TŘEBOVÁ 2. - 3. 10. 2021.

2. 10. 2021, VOLEJBAL ŽENY, Č. TŘEBOVÁ-BRNO-JULIÁNOV.

V sobotu 2.10.2021 se po koronavirové pauze představilo také družstvo žen a přivítalo soupeře z Brna. Do zápasu nastoupily lépe soupeřky, ale ztrátu jsme rychle dohnaly a koncovku prvního setu jsme dotáhly do vítězného konce. V druhém setu ale soupeřky výrazně zlepšily servis i útok a společně s dobrou hrou v poli nás jednoznačně přehrály. V dalších setech jsme nic takového již nedopustily a zápas ovládly 3:1.
Do druhého zápasu jsme nastoupily v mírně obměněné sestavě a nedovolily soupeřkám dostat se do hry. Dobrým výkonem na podání, v útoku i v obraně jsme ovládly hru a vyhrály v jasných setech 3:0.
Sestava : Marie Divišová, Martina Drymlová, Natálie Foldýnová, Linda Horáčková, Iva Horáková, Hana Karanská, Linda Klimková, Martina Šemberová, Veronika Šplíchalová, Lenka Valentová, Pavlína Vávrová.
Výsledky:  Česká Třebová – Juliánov 3:1 (22,-13,17,12) Česká Třebová – Juliánov 3:0 (17,11,21)

0

2. 10. 2021 VOLEJBAL, MUŽI-KP PCE SLATIŇANY-Č. TŘEBOVÁ.

V sobotu 2. 10. 2021 jsme zajížděli do dalekých Slatiňan pro 2 vítězství. Domácím se letos moc nedaří, a tak jsem si myslel, že bychom mohli nějaké body uloupit. Ale bohužel jsme odjeli s prázdnou. Kluci střídali pasáže, kdy hra měla kvalitu, byla bez chyb, a pak s úsekem hry, kdy kluci nadělali spoustu chyb. A chyběla u některých bojovnost v poli. Ale na druhou stranu zápasy splnili to hlavní-aby kluci měli herní praxi. A to se nám dlouhodobě daří. Prostřídali jsme různé sestavy, aby si všichni dostatečně zahráli. Takže nahrával M. Bělka, i M. Štech, na smeči hrál Kadlec, Štech a Skřivánek, na středu Hruška, Sýkora a Skřivánek, atd. Kluci vyhráli z obou zápasů pouze set, ale u dvou dalších byli blízko k vítězství
Hráli: Bělka, Sýkora, Skřivánek., Hruška, Kadlec, Štech a Šumbera
Slatiňany-Č. Třebová 3:1, 3:0    (M. Kadlec)

2. 10. 2021, VOLEJBAL, KADETKY, 1. LIGA Č. TŘEBOVÁ-LANŠKROUN.

Po roční pauze zapříčiněné koronavirem začala 1. liga KKY. Ještě před rokem hrály českotřebovské dívky extraligu kadetek,  ale po prvním kole hraném v Ostravě, svaz  ČVS ukončil z důvodu coronavirové  nákazy volejbalovou sezónu 2020/21.  Po takové dlouhé době, došlo k různým změnám v družstvu  kadetek. Činnost   ukončilo více 10 dívek, které poznaly, že jsou i jiné zábavné činnosti mimo volejbalu. Nyní zůstalo pouze 6 dívek. Před 3 - 4 týdny došlo k organizační změně, kdy družstvo kadetek se spojilo s družstvem starších žákyň a trénují společně 2 x týdně.

TJ Sokol Česká Třebová –   VO TJ Lanškroun  0 : 3  10:25, 18:25, 18:25

V sobotu 2.10.2021 hostilo družstvo českotřebovských kadetek družstvo Lanškrouna. Bohužel se při prvním zápase nedařilo tak, jak jsme si představovali, ale je to teprve začátek sezóny. Zasahovat do této situace nemá cenu, vím, že se to nezlepší, chce to jenom čas.  Jednu dobrou skutečnost to nabídlo a to pustit starší žákyně do hry, což  se plně využilo.

TJ Sokol Česká Třebová –   VO TJ Lanškroun  0 : 3  26:28, 20:25, 20:25

Druhý zápas začal z naši strany výborně, obě družstva se střídají ve vedení. Průběh setu, 9:11, 19:17, 21:22, 24:24, 25:24, 25:26. V koncovce setu máme setbol, ale pokažený servis a špatný příjem servisu, nám prohrává tento vyrovnaný set. Myslím si, že prohraná koncovka 1. setu se podepsala na dalším průběhu zápasu, protože vyhrát 1. set by dívky povzbudil a více si věřily. Prohráváme 0 :3, ale již se hra jednoznačně zlepšila. Opět se snažíme do družstva v každém setu zapracovat st. žákyně, což si myslím, že podařilo a dívky Kovářová Hana, Kaplanová Adéla (sestra starší Aničky), Očenášová Barbora byly skvělé. Na lavičce ještě seděla Šindelářová Barbora, které v pátek sundali z ruky sádru, takže  ještě nebyla schopná hrát, ale byla s děvčaty na lavičce a to si cením.

Podvedením trenérů R. Hanzelky a J. Valtra hrála a střídala:  Neumannová Lucie, Kaplanová Anička, Hyláková Nikola, Jebousková Pavla, Valterová Klára, Kaplanová Adéla, Kovářová Hana, Očenášová Barbora a Šindelářová Barbora.

(R. Hanzelka, M. Kadlec)

2. 10. 2021 A 3. 10. 2021,VOLEJBAL, STARŠÍ ŽÁKYNĚ, KP PCE LANŠKROUN, KP OLM PŘEROV.

V sobotu 2. 10. 2021 děvčata odjela do Přerova odehrát kvalifikaci KP olomouckého kraje. V prvním zápase prohráváme se Šumperkem 2:1 a ve druhém s Uničovem 2:0.
Hrály: Cetkovská, Denárová, Felgrová, Řeháková, Škarková, Zahálková, Zatloukalová
V neděli 3. 10. 2021 vyrážíme do Lanškrouna na kvalifikaci KP Pardubického kraje. „Daří“ se nám úplně stejně a prohráváme s Lanškrounem A, B a Chocní pokaždé 2:0.
Hrály: Brusenbauchová, Cetkovská, Denárová, Felgrová, Kovářová, Štechová, Zahálková, Zatloukalová
AF a GB

3. 10. 2021 VOLEJBAL, MUŽI-KP PCE Č. TŘEBOVÁ-SVITAVY B.

V neděli 3. 10. 2021 nastoupilo v domácí hale družstvo mužů, byť je to družstvo složené z kadetů, juniorů a mužů, proti družstvu Svitav B. Po sobotním zápase ve Slatiňanech jsem nebyl přesvědčen o základní sestavě, protože sobotní zápas se klukům moc nepovedl. Ale nakonec nastoupila sestava jako v sobotu ve Slatiňanech s jednou změnou, že místo V. Skřivánka hrát T. Kalousek. A dnes to byl úplně jiný výkon. Prostřídali se všichni hráči a dnešní hra byla velmi kvalitní, bojovná s chybami, které patří k mladému věku hráčů. Soupeř dnes kvalitněji podával, ale jinak to byl vyrovnaný souboj. Soupeř měl větší herní kvalitu, a tak zvítězil, ale kluci dnes hráli dobře a byl to z jejich strany pěkný volejbal.
Hráli: Bělka, Sýkora, Kalousek T., Hruška, Kadlec, Štech a Šumbera
Č. Třebová-Svitavy B 0:3, 0:3  M. Kadlec

3. 10. 2021 VOLEJBAL, STARŠÍ ŽÁCI, POLIČKA.