Začíná nadstavbová část krajské hokejové ligy Pardubického a Královéhradeckého kraje
Zápasy prvního kola bude v neděli 20. listopadu rozehrána nadstavbová část krajské hokejového ligy Pardubického a Královéhradeckého kraje. Českotřebovští Kohouti v základní části soutěže dominovali, a tak před nedělním střetnutím převezmou pohár pro vítěze na Pardubicku. Předávat jej budou hejtman Pardubického kraje Martin Netolický a předseda krajského svazu ledního hokeje Vladimír Martinec.
V nadstavbě se začíná od nuly, výsledky a body z první části sezony se nezapočítávají. Pořadí jednotlivých týmů na konci nadstavbové části bude směrodatné pro jejich nasazení do play off.

PROGRAM – skupina A:

neděle 20. listopadu:  Česká Třebová – Jaroměř (17)
středa 23. listopadu:
Česká Třebová – Litomyšl (18.30)
neděle 27. listopadu: Nový Bydžov – Česká Třebová (17)

úterý 29. listopadu:   Chrudim – Česká Třebová (19)
neděle 4. prosince:
  Česká Třebová – Nové Město nad Metují (17)
středa 7. prosince:
Česká Třebová – Moravská Třebová (18.30)
neděle 11. prosince:
Nová Paka – Česká Třebová (17)
středa 14. prosince:
Jaroměř – Česká Třebová (19)
neděle 18. prosince:  Litomyšl – Česká Třebová (17)
středa 21. prosince:
Česká Třebová – Nový Bydžov (18.30)
středa 4. ledna:
Česká Třebová – Chrudim (18.30)
neděle 8. ledna:
     Nové Město nad Metují – Česká Třebová (17)
středa 11. ledna:
Moravská Třebová – Česká Třebová (19)
neděle 15. ledna:
  Česká Třebová – Nová Paka (17)

Jak dopadl krajský přebor Královéhradeckého kraje

Zápasy čtrnáctého kola byla ve středu večer zakončena základní část krajské hokejové ligy také na Královéhradecku. Přebornický titul vybojovali hokejisté Nové Paky.
Výsledky 14. kola: Nové Město nad Metují – Nová Paka 7:8, Jaroměř – Třebechovice pod Orebem 5:2, Nový Bydžov – Trutnov 2:3, Náchod – Opočno 4:3 v prodloužení (hosté vybojovali první bod v soutěži).
Konečné pořadí: 1. Nová Paka 36 bodů, 2. Nové Město 30, 3. Nový Bydžov 27, 4. Jaroměř 26, 5. Trutnov 20, 6. Třebechovice 16, 7. Náchod 12, 8. Opočno 1.
První čtyři týmy budou hrát v nadstavbové části ve skupině „A“ společně s Českou Třebovou, Moravskou Třebovou, Chrudimí a Litomyšlí. Ve skupině „B“ si zahrají Hlinsko, Choceň, Polička, Lanškroun, Trutnov, Třebechovice, Náchod a Opočno.