Od června budou
změny jízdních řádů, bude se měnit dopravce
Dosavadní
dopravce ČSAD Ústí nad Orlicí / ICOM končí, místo něho bude autobusovou
dopravu v našem regionu zajišťovat společnost Busline Pardubicko, která
se v podstatě tvoří. Nejsou o ní dostupné podrobnější údaje.
Firma: BusLine
Pardubicko s.r.o.
IČ: 07783051
Právní forma: Společnost
s ručením omezeným
Adresa: Semily,
Podmoklice, Na Rovinkách 211
Odpovědnost za provoz a jízdní řády má ovšem Pardubický kraj, který vydal
návrhy jízdních řádů, které mají platit od 12. června t.r. Dochází také v
několika případech k přečíslování linek. Týká se to např. autobusové linky
z České Třebové do Litomyšle, která mění své číslo 680820 na nové číslo
700930. Z České Třebové tedy vychází nyní 8 autobusových linek příměstské
dopravy, které mají číslování logicky (skoro) po sobě.
Kliknutím na číslo linky si zobrazíte v novém okně návrh
nového jízdního řádu
-
700930
Česká Třebová – Němčice – Litomyšl
-
700931
Lanškroun - Česká Třebová – Ústí n.Orl. – Rychnov n.Kněž. - Kvasiny
-
700932
Česká Třebová – Řetová – Sloupnice – Vysoké Mýto
-
700933
Česká Třebová – Semanín - Litomyšl
-
700934
Lanškroun – Třebovice – Rybník – Česká Třebová
-
700935
Česká Třebová – Skuhrov – Ostrov - Lanškroun
-
700900
Česká Třebová – Dlouhá Třebová – Ústí n.Orl
-
680805
Svitavy – Třebovice – Česká Třebová
|