Vydařené divadlo v Semaníně: KDYŽ SE ZHASNE                        
Skvělá komedie o tom, jak se vánoční večírek promění v rozvodové bitevní pole.
Trevor a Nina jsou manželský pár z vyšší newyorské společnosti. On je prominentní gynekolog, ona majitelka a šéfkuchařka vyhlášené italské restaurace. Jejich manželství však nelze pokládat za ideální. Může za to předmanželská smlouva, drsnější než pravidla amerického fotbalu – ten z manželů, který podá návrh na rozvod, přijde o veškerý majetek, který tak automaticky připadne tomu druhému. Jsou Vánoce a Trevor s Ninou pořádají svůj tradiční večírek. Jedinými pozvanými hosty jsou poněkud výstřední manželé Imelda a Artur. Na první pohled by se mohlo zdát, že půjde o dost nudnou párty, jenže to by ona předmanželská smlouva nesměla obsahovat maličký dodatek, že ten z manželů, který prokáže tomu druhému nevěru, může požádat o rozvod a získá všechen majetek. Vánoční večírek se tak promění v rozvodové bitevní pole.
Hrají : Ivo Šmoldas,  Michaela Kuklová,  Lukáš Langmajer,  Miluše Bittnerová/alt. Světlana Nálepková.    Režie: Roman Meluzín   Producent: Petr Mácha (Agentura Nordproduction Chomutov)
Hrálo se v Kulturním domě v Semaníně v pátek 5. května 2023  za plné účasti spokojeného publika. Fotografie z akce Martin Šebela. 

  NORDPRODUCTION.CZ