Nebankovní půjčky: Jak vybírat a nespálit se?

Rychlé peníze jsou snad snem každého z nás.
 Každému se může stát, že se přechodně dostane do tíživé finanční situace a vzniknou nenadálé výdaje se kterými se nepočítalo.
Je to řešitelné a to dokonce velmi rychle. Nenechte to náhodě, ale sjednejte si půjčku, která vám pomůže, ať už potřebujete peníze na cokoliv.
Je to snadné, bezpečné a rychlé.

PŮJČKU LZE ZAJISTIT ONLINE ODKUDKOLIV

Půjčku lze snadno sjednat přes internet několika jednoduchými kroky. Pokud řešíte první půjčku, zvládnete to ve čtyřech krocích. Jestli žádáte opakovaně, je to ještě rychlejší. Rychlé peníze vám zaručuje snadné online vyřízení. Vyřízení první žádosti vám nezabere více než 10 minut. U opakované žádosti je to ještě kratší. Proces schvalování žádosti a připsání obnosu na účet je závislý na tom, jaké mají jednotlivé banky mezi sebou sjednané podmínky. V praxi to ale nezabere více než 15 minut. Aktuální výdaje proto můžete řešit téměř okamžitě a nemusíte se bát problémů se opožděnou platbou faktur nebo opožděnými splátkami 

PRVNÍ PŮJČKA JE ZCELA ZDARMA

Co to znamená? Že si můžete půjčit až do částky 7 000 korun, a pak doplácíte jen to, co jste si půjčili, ani o korunu navíc. Neřešíte zde vůbec žádné úroky!

OPAKOVANÁ PŮJČKA JE SNADNĚJŠÍ

V rámci první půjčky se zaregistrujete a zároveň tím ověříte svou identitu a spolehlivost jako splátce. Při opakované půjčce se přihlásíte do svého účtu a podáte žádost už bez nutnosti ověřování. Tím je vše rychlejší a jednodušší. Při dalším využití služby se navyšuje i možnost zapůjčeného obnosu až do výše 19 000 korun. Tady už sice nastupuje povinnost splacení částky i s úrokem, ale dobu splácení si stále volíte vy sami. Jako stávající zákazníci můžete sledovat pravidelné akce s využitím slev na úrocích i době prodloužení.

RYCHLÉ PENÍZE ZÍSKÁTE, ALE BEZ OVĚŘENÍ IDENTITY TO NEPŮJDE

Kontrola a ověření identity je důležitá z hlediska bezpečnosti pro obě strany a provádí se po zadání vaší žádosti. Není to nijak zdlouhavý proces, jak by se mohlo zdát. Zabere pouze pár minut. Na základě vašich nahraných dokladů a vyplněných údajů se zkontrolují důležité podmínky, kterými dokážete, že vám může být půjčka přidělena. Mezi ty hlavní patří plnoletost, již existující bankovní účet a stálý příjem. Pokud vše splňujete, tak vám nic nebrání k tomu, abyste získali půjčku a byla vám připsána na účet.

JAK NA TO - SHRŇME SI POSTUP PŘI PRVNÍ PŮJČCE

Zvolte podrobnosti své půjčky

Registrujte se

Vyčkejte, než se provede proces ověření totožnosti a kontroly schopnosti splácet

Potvrďte žádost a čekejte, až se vám připíšou peníze na účet

OPAKOVANÁ PŮJČKA

Přihlaste se do svého účtu

Zažádejte o půjčku a potvrďte žádost, poté dostanete peníze ihned na účet

Už konečně víte, jak získat rychlé peníze a vyřešit současnou situaci a nenadálé výdaje? Nebojte se zvolit bezúčelovou půjčku, která je vhodná nejen pro nenadálé aktuální platby, ale i v  případě, že chcete udělat radost svým blízkým nějakým vysněným dárkem, ale nemáte právě teď, když to potřebujete, dostatečně  našetřeno...