Programy - Pozvánky - Informace na leden (únor)  2020 

Program Kulturního centra v lednu 2020
Divadelní předplatné Jaro do 2020 - přihlášky do 15/1
Krytý plavecký bazén Česká Třebová - leden 2020
ZS Česká Třebová - veřejné bruslení v lednu 2020
Modrý trpaslík - program v lednu 2020
DDM Kamarád - program v lednu 2020
Městská knihovna v lednu  2020
Městské muzeum v lednu 2019
Program akcí Mineralogického klubu v roce 2020
Stomatologická pohotovost v regionu v roce 2020 - rozpis na víkendy a svátky
Stomatologická pohotovost v lednu

1.1. 2020

 

MDDr.

Tomeš

Marek

 

Vysoké Mýto, Javornického 198

465 485 155

4.-5.1.2020

 

MDDr.

Knob

Stanislav

 

Česká Třebová, železniční poliklinika

723 036 370

11. - 12. 1. 2020

 

MUDr.

Kumpoštová

Lucie

 

Česká Třebová, Masarykova 1071

778 133 117

18.-19.1.2020

 

MUDr.

Krejčík

Michal

 

Brandýs nad Orlicí, Žerotínova 29

465 544 192

25.-26.1.2020

 

MUDr.

Lohrer

Pavel

 

Česká Třebová, Masarykova 1071

465 534 834

Schůze městského zastupitelstva v roce 2020:  17/2, 20/4, 15/6 14/9 a 7/12.
ZUŠ OPEN - škola se představí na dopravním terminálu 15. května 2020
Slavnostní večer  spojený s udělováním cen města  se uskuteční 16. května 2020.
Jarní koncert Velkého swingového orchestru se uskuteční 22. května 2020

Pozvánky na akce v lednu 2020

18. 1. v 10 hod: Přímé spojení - MUDr. T. Lebenhart v Malé scéně
18.1. a 19. od 10 hodin - Velká cena ČT v judu mládeže - Hala Skalka
21. 1. od 19 hodin Včera, dnes a zítra - večer podle Felixe Holzmana
22. 1. od 17 hodin - přednáška Mineralogického klubu ZŠ Habrmanova
22. 1. od 19 hodin Koncert učitelů ZUŠ v Malé scéně
23.1. v 17 hodin Vernisáž výstavy v Městském muzeu  Savci - rekordy a kuriozity ze světa zvířat
23. 1. v 19 hodin - KPH - odložený prosincový koncert 2 TENOŘI  Jaroslav Dvorský + Jakub Pustina (Malá scéna)
25. a 26. ledna - zimní táboření na Kozlově
26. 1. v 15 hodin v Malé scéně - Hravé divadlo Brno uvádí pohádku pro děti  "Když jde kůzle otevřít"
28. 1. v 19 hodin - Divadelní předplatné podzim: Velká zebra aneb jak že se to jmenujete?  - velký sál KC
  1.2. od 19 hodin Rybářský ples v KD v Rybníku
  1. a 2. 2. - Krasobruslařský víkend na ZS Česká Třebová - Zimní stadion
 
 8.2. v 19:30 Národní dům - 52. Lidový ples v České Třebové
15.2. Karneval na ledě (ZS) pořádá KK Č. Třebová
21.3. Lední revue na ZS Česká Třebová na Skalce

Přehled akcí Římskokatolické farnosti

Zveme Vás
15 Led Bohoslužba v DPS (tzv. „Žluťák“)
Česká Třebová, Masarykova 2100 14:00
15 Led Farní knihovna otevřena 15:30 – 17:00 Zveme Vás k návštěvě.
15 Led  Ekumenická bohoslužba v rámci modliteb za jednotu křesťanů Církev bratrská, Tykačova ul., Česká Třebová 18:00
16 Led  Setkání seniorů Česká Třebová, fara 8:45
17 Led  Adorace – kaple na faře Česká Třebová, fara 17:00 – 18:20
             V čase 17.30-18.00 možnost přímluvné modlitby za konkrétní situace s členy FEB
17 Led  Svátost smíření na faře Česká Třebová, fara 17:30 – 18:20
17 Led  Setkání mladých Česká Třebová, fara 19:30
18 Led Přespání dětí na faře (pro 5-6 leté děti) organizuje Jana Machová a Eva Šikulová Česká Třebová, fara
 
  

 

Program akcí Mineralogického klubu Česká Třebová na rok 2020

Besedy se uskuteční v učebně Základní školy Habrmanova v České Třebové. Začátek besed v 17,00 hodin.
Středa 22. lednapřednáška Ing. Jiřího Šury – geologie vs. neznalost, hloupost a politika.
Středa 19. února – přednáška Mgr. Martina Tyče a Mgr. Veroniky Koubové –    
Z cest, tentokrát i za kameny . . .  (severozápad USA, Alberta a Britská Kolumbie v Kanadě).   
Středa 18. března – přednáška – doc. RNDr. Zdeňka Losose, CSc. – Mineralizace žulovského masivu a jeho pláště.
Středa 22. dubnapřednáška. Mgr. Miloše Pechance – Autobusem po Islandu.
Středa 20. května přednáška Miroslava Čady – Za kameny na Ural.
Čtvrtek 21. května – mineralogická olympiáda Otevřená soutěž pro žáky základních a středních škol a studentů gymnázií. Koná se v učebnách ZŠ, začátek v 9:00 hod.
Středa 10. června – přednáška Mgr. Hedviky Weinerové – Studium mikrofacií vápenců.
Čtvrtek 2.7. – neděle 5.7. – pravidelná letní mineralogická exkurse – Za minerály do severočeského příhraničí.
Středa 9. září – přednáška Viktora Tecla – Minerály Kolumbie.
Středa 21. října – přednáška RNDr. Stanislava Houzara, Ph.D. – Dolování stříbra a zlata na Českomoravské vrchovině.
Středa 11. listopaduvýroční členská schůze
Středa 9. prosince – určování nerostů pro veřejnost 
Poznámka: výše uvedený program může být v důsledku nepředvídaných okolností změněn.

Za Mineralogický klub Česká Třebová   Mgr. Milan Michalski , předseda a Ing. Jan Peringer,  jednatel MK